Апарати ММА від фірми EWM – це пристрої, випробувані часом

Апарати ММА від фірми EWM – це пристрої, випробувані часом

Однією із корисних функцій у зварювальних пристроях EWM є мма. Це ручне дугове зварювання з використанням штучних електродів із покриттям. Зварювальна дуга, що утворюється між електродом і виробом, розплавляє металевий електродний стрижень, його покриття та оплавляє виріб. Між ними в результаті кристалізації утворюється зварювальний шов.

Режим зварювання мма – один із найстаріших методів, який і досі залишається популярним, адже через простоту широко використовується в побуті, а також на виробництві. Він ідеально підійде майже для всіх видів чорних металів та кольорових. Має низку переваг, які подобаються як новачкам, так і професіоналам зварювальної справи. Серед них:

- Універсальність, яка полягає в можливості зварювати різні види металів, до того ж різної товщини, працювати навіть у важкодоступних місцях.

- Мала вага та компактність. Обладнання зручно переносити, адже воно легке та має невеликі габарити.

- Мінімум витратних матеріалів. Не потрібно, крім електродів, додаткового купувати витратні матеріали, а також газ, дріт.

- Можливість працювати у будь-яку погоду. Апарат ММА, на відміну від інших, можна застосовувати на вулиці, у вітряний і морозний день та навіть при невеликих опадах.

- Простота експлуатації. За це обладнання обирають новачки та домашні майстри, у яких відсутній досвід зварювання. З ним навіть у них виходить надійний зварювальний шов хорошої якості.

- Доступна ціна. Пристрої ММА – одні з найдешевших.

PICO – НАДІЙНІ ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ ММА

Компанія «Metallicum» подбала, щоб у її асортименті товарів було надійне обладнання ММА від фірми EWM, від якої вона є офіційним дистрибьютором. Воно представлене модельним рядом РІСО.

Основними спільними особливостями Pico 160 cel puls, Pico 180 cel puls, Pico 220 cel puls є функції:

- cel, яка дозволяє отримувати якісний вертикальний шов;

- antistick – автоматично знижує зварювальний струм у момент залипання електрода, що дозволяє зменшити розбризкування металу і передчасний знос електрода;

- arcforce – плавне і легке збудження дуги;

- hotstart – гарячий старт.

В апарат Pico 160 наявна функція activgauss, за допомогою якої під час зварювання розмагнічується листова сталь та труби.

Наші сертифіковані фахівці, що добре знаються на технічних особливостях роботи зварювальних напівавтоматів, детально проконсультують щодо їх характеристик та функціональних можливостей. Придбавши апарат мма в компанії «Metallicum», ви отримаєте гарантію, сервісну підтримку та швидке і якісне вирішення ваших задач.