Апарати плазменного різання GYS  – ідеальне рішення для промисловості

Апарати плазменного різання GYS – ідеальне рішення для промисловості

Компанія «Metallicum» налагодила тісну співпрацю із однієї із найстаріших європейських французьких компаній виробників обладнання для зварювання – фірмою GYS. Асортимент її продукції доволі широкий. Це понад 160 моделей апаратів, які застосовуються для плазмової різки металу.

Наші клієнти залишаються задоволеними пристроями через такі важливі чинники в роботі:

- Якість різання. Вона полягає в утворенні меншої кількості шлаку під час плазмового розрізу.

- Продуктивність. Можна вирізати швидше більше деталей, оскільки використовується менша кількість операцій.

- Простоту у використання. В обладнанні відсутній газ для регулювання та полум’я для контролю.

- Безпечність. Використання стисненого повітря замість займистого газу.

GYS – ЦЕ ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ ТА НОВАЧКІВ

Зварювальні апарати GYS підійдуть для професійних та побутових робіт, зокрема ремонту техніки, виготовлення альтанок, арок, зварюванні різноманітних каркасів та конструкцій, зведенні мостів, житлового будівництва. Ці агрегати стануть ідеальними помічниками досвідчених спеціалістів та новачків.

На офіційному сайті компанії «Metallicum» представлені три моделі апаратів плазменного різання для промисловості:

Плазмова різка з NEOCUT 105 & 125. Висока потужність апаратів, що застосовуються для механізованого та ручного різання, дозволяє отримувати якісний результат роботи. Вони є простими у використанні і налаштуванні, з ними можлива порізка деталей товщиною до 57 міліметрів. Робочий тиск обладнання становить до до 125 А. Автоматичне керування тиском повітря забезпечує гарантоване отримання досконалого результату різання протягом тривалого часу – аж до закінчення терміну служби, що встановлений для витратних матеріалів.

Плазмова різка з EASYCUT K25 & K35F ідеально підійде для технічної обробки різних видів металів, зокрема кольорових, нержавіючої і вуглецевої сталі, різноманітних сплавів. Малогабаритні апарати зручні у використанні, їхні інтерфейси зрозумілі, ергономічні і прості.

Плазмова різка з CUTTER 45 & 70 CT, які представлені трифазними та однофазними апаратами, дозволяє отримати чистий якісний зріз товщиною до 35 міліметрів на різних металах. Обладнання працює в трьох режимах: різання, різання перфорованих листів, різання із замком. У нього досить проста панель управління і міцна конструкція.

Фахівці компанії потенційним клієнтам нададуть якісну консультацію і розкажуть про технічні переваги обладнання.