Аргонно-дугове зварювання з напівавтоматами EWM – це багатофункціональність у виконанні задач

Аргонно-дугове зварювання з напівавтоматами EWM – це багатофункціональність у виконанні задач

Сучасне зварювальне обладнання здатне зробити робочий процес зручнішим. Незамінними помічниками в ньому стануть зварювальні напівавтомати інверторного типу, ефективність і багатофункціональність яких дозволяє вирішувати чимало завдань.

Компанія «Metallicum» своїм клієнтам пропонує не просто один багатопроцесорний напівавтомат MIG/MAG, а серію XQ від фірми EWM. До неї входять модельні ряди Taurus XQ Synergic, Taurus XQ Basc, Phoenix XQ puls, Titan XQ puls. Наявність у них цифрових процесів зварювання допомагає отримувати найкращі результати. Серед їнших переваг:

- індивідуальне налаштування;

- сумісність аксесуарів аксесуарів апаратів з іншими апаратами EWM серії XQ;

- функції інтуїтивного і зрозумілого керування;

- широкий асортимент аксесуарів.

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ ІНВЕРТОРНИХ ПРИСТРОЇВ MIG/MAG

Широкий вибір моделей зумовлений виготовленням їх у двох варіантах:

- модульному, які є компактними, мобільними, переносними, що дозволяє їх використовувати на будівельних майданчиках, проведенні монтажних робіт, а також у виробництві.

- демудольному, який ідеально підійде для виконання зварювальних робіт у важкодоступних місцях, на великих конструкціях і передбачає використання механізму подачі дроту.

- У декомпактних напівавтоматах – окремий механізм подачі дроту, у компактних – він вбудований. Другий варіант має свої плюси, які полягають у легкій заміні дроту і простому керуванні через наявність внутрішнього підсвічування, що дозволяє працювати навіть при поганому освітленні.

Зварювальний апарат MIG/MAG дозволяє працювати з різними видами металів. Режим MIG передбачає застосування інертного газу гелію або аргону. Таке устаткування ідеальне у зварюванні титанових виробів, міді, алюмінію, нікелю та різноманітних сплавів металів. У пристроях MAG робочим середовищем є вуглекислий газ або азот чи гази, які зв’язують кисень. Цей зварювальний полуавтомат при роботі з низьколегованою, нелегованою і корозійно стійкою сталлю показує дуже високу ефективність.

Аргонне зварювання з ними – це простота і зручність, економія часу, можливість наочного контролю за самим процесом, формуванням шва. Оснащення апаратів набором різних додаткових функцій забезпечує високу продуктивність роботи.

Фахівці компанії «Metallicum» нададуть якісну консультацію щодо вибору напівавтомата MIG/MAG, з яким процес роботи буде комфортним, ефективним і високо результативним.