Інноваційні технології зварювання TIG від EWM

Інноваційні технології зварювання TIG від EWM

Якщо є бажання модернізувати застаріле зварювальне обладнання та покращити ефективність праці на промисловому підприємству, тоді саме час звернутися до компанії «Metallicum», яка пропонує придбати сучасні зварювальні апарати для вирішення ваших задач.

На сайті компанії представлено широкий асортимент сучасної техніки від провідних світових виробників. Інноваційні технології зварювання, які використовує компанія EWM, допомагають максимально оптимізувати процес та підвищити ефективність.

Метод зварювання TIG має свої переваги та підходить для виконання низки сучасних задач Основні відмінності TIG від німецького виробника EWM:

- Ручне зварювання вольфрамовими електродами, що неплавляться, в середовищі захисного газу – аргону.

- Підходить для кропіткої роботи та «ювелірної» якості шва, практично будь-яких металів.

- Не потрібно очищення поверхні металу та шва від бризок.

- Для виконання TIG зварювання потрібна висока компетенція зварювальника.

- До недоліків цього зварювання можна віднести низьку продуктивність та високу вартість джерела живлення.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ EWM PICOTIG

Зварювальні апарати від EWM лінейки PICOTIG призначені для аргонодугового зварювання електродом, що не плавиться, в середовищі інертного газу TIG і ручного дугового зварювання MMA постійним чи змінним струмом. Такі апарати є незамінними помічниками при виконанні виробничих потреб, ремонтних робіт, зварювання металевих конструкцій, при будівництві фасадів, систем опалення та вентиляції, виконанні робіт в харчовій та хімічній промисловість, виробництві трубопроводів, ємностей та апаратів, машино-, приладо- та верстатобудування тощо.

Компанія «Metallicum» пропонує придбати найкращі моделі зварювальних апаратів TIG:

Різні моделі Picotig 200 TG, в тому числі Picotig 200 puls TG – апарат для зварювання ТIG постійним струмом, переносний, з повітряним охолодженням, децентралізованим підключенням, стрижневими електродами, а також Picotig 180 – апарат для аргонодугового зварювання електродом, що не плавиться, в середовищі інертного газу TiG і ручного дугового зварювання MMA постійним струмом.

Моделі лінійки Tetrix XQ – сучасні інверторні зварювальні апарати для аргонодугового зварювання TIG на постійному та змінному струмі та зварювання штучним електродом MMA. Апарати мають всі професійні функції та характеристики для виконання завдань аргонодугового зварювання на будь-якому об'єкті по зборці металоконструкцій.

Якщо бажаєте придбати якісне сучасне обладнання за доступною ціною, звертайтесь до компанії «Metallicum» – надійного партнера у світі обладнання для зварювання.