Інноваційні технології зварювання від EWM

Інноваційні технології зварювання від EWM

Компанія «Metallicum» пропонує придбати якісне зварювальне обладнання від провідного виробника, німецького бренду EWM. На сайті представлено безліч моделей, які здатні задовольнити будь які промислові потреби.

Усі представлені апарати можна поділити на три основні типи в залежності від виду зварювання: MMA, TIG, MIG, MAG.

Ручне електродугове зварювання (MMA) – ідеальний варіант для новачка. Це найдоступніший та найпростіший варіант. Для здійснення ручного дугового зварювання буде потрібен сам апарат, пальник та штучні електроди. Принцип дії прост: нагріваючись, електрод плавиться та залишає на місці дотику з деталлю міцне з'єднання, який називається скріплюючим швом.

Апарати MIG-MAG – крок у розвиток в області професійних зварювальних агрегатів. Напівавтомати можуть використовуватися в побуті, але найбільш затребувані вони на підприємствах та промисловості, використовуються в автомобільних майстернях та при проведенні слюсарних робіт. MIG – з використанням інертного газу. MAG – з використанням азоту, вуглекислого газу та інших газів, що зв'язують кисень.

Аргонодугове зварювання (TIG) дозволяє отримати міцний та ідеальний шов. Для реалізації даного виду зварювання, на відміну від MMA, MIG, MAG, необхідний досвід та відповідна підготовка. На відміну від попередніх способів, замість дроту або витратного електрода, використовується тугоплавкий електрод з вольфраму з високою температурою плавлення. Процес відбувається у середовищі захисного газу – аргону. Сам по собі електрод для аргонодугового зварювання не піддається плавленню. Тому для шва може використовуватися присадковий матеріал з того ж металу, що і заготівля. У деяких випадках шов утворюється в результаті плавлення кромок.

ПЕРЕВАГИ ЗВАРЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ TIG, MMA,MIG, MAG ВІД EWM

Зварювання з EWM – це сучасне устаткування зі зручним управлінням для отримання найкращого результату.

Зварювальні апарати EWM, незалежно від типу зварювання (MMA, MIG, MAG, TIG), відрізняються високою ефективністю, економічністю та екологічною безпекою процесу. Незалежно від обраного методу зварювання та технології, асортимент сучасного зварювального обладнання від EWM, представлений на сайті «Metallicum», дозволить задовольнити будь які потреби.

Компанія «Metallicum» пропонує широкий спектр продуктивних зварювальних апаратів, щоб ви змогли вибрати потрібну модель та підходящу конфігурацію. Якщо залишилися питання чи не можете обрати апарат під власні потреби, зверніться до консультантів «Metallicum» зручним для вас способом.