Інноваційне зварювання TIG від EWM – це надійні зварювальні шви

Інноваційне зварювання TIG від EWM – це надійні зварювальні шви

Сучасний процес зварювання металів важко уявити без аргонного-дугового зварювання TIG, яке передбачає використання електрода, що не плавиться, під захистом інертних газів. Дуга ініціюється між деталлю і вольфрамовим електродом, із сопла надходить газ, який захищає зварювальну ванну і електрод, який в результаті не піддається плавленню.

Апарати для зварювання TIG від EWM застосовується в будівництві, виготовленні автомобілів та літаків, промисловості, практично всюди, де потрібно отримати надійне з’єднання та ідеальний шов.

Компанія «Мetallicum», що є офіційним дистриб’ютером професійного обладнання від EWM, пропонує купити сварку ТІГ, адже за допомогою неї можна поєднувати елементи з нержавіючої сталі, кольорових металів, алюмінію і процес зварювання зробити надійним і приємним.

СВАРКА ТІГ – ЦЕ ПРИЙНЯТНА ЦІНА І ВИСОКА ЯКІСТЬ

Апарати TIG мають беззаперечні переваги. Серед них:

- Високоякісний зварювальний шов, який дуже часто не вимагає обробки в подальшому.

- Точне підтримання глибини проплавлення, яке важливе при зварюванні тонких металів. Це дає змогу запобігати непроварюванню деталей, результатом якого є неміцне з’єднання або їх пропалюванню наскрізь.

- Універсальність, яка полягає у використанні методу для зварювання кольорових металів у різних положеннях (горизонтальному, вертикальному, нижньому та інших).

- На офіційному сайті компанія представляє інверторні апарати TIG двох серій – Picotig та Tetrix XQ, котрі схожі за своїми функціональними параметрами. На ці моделі сварки тіг – ціна, яка приємно здивує покупця.

Зварювальні апарати серії Picotig мають просте управління, високу функціональність, гарантують якість роботи, ідеально підходячи для професійного застосування на виробництві. Це апарати з максимальним регулюванням зварювального струму від 3 до 200 А, які мають водяне або газове охолодження. Вони дозволяють економити час і отримувати якісний шов. Вартість базового обладнання без врахування ПДВ -- від 1913 євро. Обладнання Tetrix XQ, вартість якого починається від 5 400 євро, – це апарати з водяним охолодженням і діапазоном регулювання струму від 3 до 600 А. Воно має такі функції, як spotArcs, potmatic та ВЧ-запалювання.

Компанія «Metallicum» пропонує вам стати її клієнтом, гарантує найкращі ціни на обладнання та вигідні умови співпраці. Купити сварку тіг ви можете, залишивши запит на офіційному сайті або звернувшись до нашого менеджера, котрий дасть вичерпні відповіді на питання, що вас цікавлять, та проконсультує щодо подальших кроків у придбання товару.

Зварювальні роботи з апаратами TIG від EWM приноситимуть лише задоволення.