Напівавтомати для зварювання EWM

Напівавтомати для зварювання EWM

Компанія «Metallicum» є офіційним дистрибьютором якісного, надійного та професійного обладнання від німецької фірми EWM – лідера на світовому ринку зварювальних апаратів. Серед його лінійки особливої уваги заслуговують зварювальні напівавтомати ewm – MIG/MAG серії XQ, які виготовляються у двох варіаціях – модульній та демодульній.  Ці  Ці апарати широко застосовуються як на підприємствах із великосерійним виробництвом, так і на невеликих.  Сучасний напівавтомати –  інвертори mig mag –  затребувані на них, оскільки забезпечують підвищену продуктивність. Застосовуючи їх, вдається автоматизувати чимало зварювальних процесів. Обладнання може також працювати і в режимі TIG – у середовищі інертних газів за допомогою вольфрамового електрода. Це гарантує швидкість виконання поставлених задач та надійність швів.  

Лінійка моделей напівавтоматів представлена такими  серіями: Taurus XQ Synergic, Taurus XQ Basіc, Phoenix XQ puls, Titan XQ puls.

Переваги та особливості напівавтоматичного зварювання

Зварювальний напівавтомат ewm характеризується простотою у використанні як новачками, так і професіоналами. Процес зварювання проводиться за допомогою електродної проволоки, подача якої здійснюється автоматично, тобто за допомогою роликового механізму, в зону зварювання. Тому таке обладнання має низку переваг і забезпечує:

  1. плавність збудження дуги,
  2. низьке споживання електричної енергії,
  3. м’якість регулювання зварювального току,
  4. плавність подачі проволоки,
  5. інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. 
  6. відмінна якість зварювального шва. 

Професіонали зварювальної справи вже давно позитивно оцінили напівавтоматичні зварювальні інвертори ewm, їхні переваги, адже ці апарати дозволяють виконувати роботи будь-якої складності, водночас є простими та надійними у використанні.  

Обираючи зварювальне обладнання в компанії «Metallicum», ви залишитесь задоволеними, оскільки отримаєте гарантії його високої якості та продуктивності. Ми реалізуємо зварювальні апарати ewm різних серій та моделей, тобто як для побутового, так і промислового застосування. На нашому офіційному сайті можна детальніше ознайомитися із їхніми технічними характеристиками, перевагами, замовити консультацію в спеціалістів, які нададуть усю необхідну інформацію і допоможуть зробити вибір, який протягом довгих років використання техніки буде приносити насолоду від роботи.