Зварювальне обладнання ТIG – це вибір професіоналів

Зварювальне обладнання ТIG – це вибір професіоналів

Серед професійних зварювальників популярним методом є зварка ТІГ. Це ручне дугове зварювання за допомогою неплавкого електрода в захисному інертному середовищі газів. Воно широко застосовується на виробництві, а також у невеличких майстернях, зокрема автосервісах. За допомогою зварювальних апаратів ТIG можна без зайвих зусиль виконати естетично тонкий шов, а також здійснити належне проплавлення деталей із товстими краями. Із цією технологією легко зварювати алюміній, мідь, нержавіючу сталь. З нею вдасться втілити в життя сміливі ідеї та проекти, отримати унікальні металеві вироби.

Купити tig сварку можна на офіційному сайті компанії «Metallicum», яка постачає в Україну зварювальне обладнання фірми EWM.

З PICOTIG 200 PULS – РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

Одним із представлених модельних рядів є Рicotig. Аргонно-дугове зварювання з цим обладнанням гарантує економію часу і бездоганну якість зварювального шва. Одна з його моделей виконана в модульному варіанті (Picotig DC), інша – в демодульному (Picotig AC/DC)

Ці дві моделі pico tig мають такі однакові функції:

- імпульсне зварювання ММА та ТIG;

- зварювання ТIG Liftarc;

- електронне запалення HF;

- двотактний і чотиритактний режим;

- активація зменшеного вторинного зварювального струму за допомогою кнопки пальника;

- регулювання часу наростання і спадання струму;

- регулювання часу попередньої подачі газу та час продування газом.

- hotstart;

- antistick.

Імпульсне зварювання ТIG у моделях Picotig DC здійснюється у діапазоні до 2 кГц. У цих апаратах також наявна функція Arcforce.

У моделі Picotig AC/DC є можливість вибирати форми змінного струму: синусоїдальну, прямокутну, трапецеїдальну.

Популярністю серед покупців користується інверторний апарат для зварювання TIG за допомогою постійного току та охолодження PICOTIG 200 DC puls. Без додаткових компонентів він коштує 1913 євро. При придбанні моделі Picotig DC 200 Set можна розумно зекономити, адже в комплекті разом з ним в міцному кейсі із пластмаси йдуть редуктор тиску, зварювальний пальник TIG, газовий шланг, кабель маси. Вартість обладнання становить 2200 євро.

Якісна консультація від спеціалістів компанії «Metallicum»допоможе зробити правильний вибір і при цьому зекономити. Вигідні умови співпраці, гарантія сервісного обслуговування і прийнятна ціна стануть для кожного покупця приємністю.