Зварювальні апарати ewm – це найсучасніше обладнання з широким функціоналом

Зварювальні апарати ewm – це найсучасніше обладнання з широким функціоналом

Сьогодні як для професіоналів, так і для початківців незамінним інструментом є ewm зварювальний апарат, який дозволяє з металів і їх сплавів створювати найрізноманітніші конструкції та елементи малих та великих розмірів, здійснювати різання металів тощо. Це високотехнологічне обладнання від німецької компанії EWM HighTec Welding має низку переваг, серед яких:

 1. висока продуктивність,
 2. можливість роботи від побутової електричної мережі,
 3. економічна витрата ресурсів,
 4. регулювання зварювального струму в широкому діапазоні,
 5. отримання якісного міцного шва навіть на важкозварювальних металах та сплавах,
 6. застосування для кожного виду зварювання інноваційних методів.
 7. екологічна безпечність процесу, оскільки обладнання має надійну систему захисту.

Види зварювального обладнання від EWM

Майстрам зварювальної справи інвертор ewm подобається за легкість у використанні, високу універсальність, багатофункціональність, а головне –  можливість вибору якісного обладнання для різних типів зварювання, а саме: 

 1. ручного зварювання ММА,
 2. аргонно-дугового зварювання TIG,
 3. напівавтоматичного зварювання MIG/MAG. 

Ручне дугове зварювання ММА здійснюється за допомогою штучних електродів із покриттям. Цей метод набув широкого поширення при проведенні монтажних робіт чи зварювання в “польових” умовах. Габаритні розміри обладнання та невелика вага роблять апарати мобільними. Проте для отримання якісного шва зварник повинен мати високу кваліфікацію.

MIG/MAG – це напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу (аргону або вуглекислого газу) електродною проволокою. Цей метод популярний у використанні в промисловості за простоту, високу продуктивність і якість. 

Зварювальне обладнання ewm ідеально підходить для створення високоякісного шва методом TIG, при чому практично на будь-яких металах: у середовищі захисного газу застосовується вольфрамовий електрод, що не плавиться.  

Купити зварювальний апарат ewm можна, завітавши на офіційний сайт компанії «Metallicum». На ньому як побутові, так і промислові споживачі знайдуть серед широго асортименту моделей для себе те обладнання, яке відповідає їхнім потребам. Наші спеціалісти допоможуть із його вибором, проконсультують з приводу технічних характеристик, цін та функціональних можливостей. Довірившись нам, ви отримаєте передові технології виробництва.