Зварювальні апарати EWM – найкраще сучасне обладнання

Зварювальні апарати EWM – найкраще сучасне обладнання

Ідеальні апарати для зварювання знайти просто. Достатньо завітати на офіційний сайт компанії «Metallicum», де представлене ewm зварювальне обладнання, котре належить до найсучаснішої техніки з оптимальним управлінням та високою продуктивністю. На сьогодні його виробник – німецька компанія EWM HighTec Weldin – вважається на світовому ринку лідером з його виготовлення за інноваційними цифровими технологіями. Назва бренду вже десятками літ асоціюється з високою якістю та надійністю. Саме обладнання обов’язково проходить тестування, яке гарантує довговічність при використанні на будь-якому будівельному або монтажному майданчику.

Переваги EWM апаратів для зварювання

Кожен зварювальний апарат ewm розроблений з урахуванням умов його експлуатації, які інколи можуть бути складними. Тому серед основних технічних характеристик такі:

  1. протиударний корпус із надійною конструкцією,
  2. висока ергономічність та мобільність, які дозволяють використання обладнання в будь-якій площині та положенні, 
  3. легкість і зручність в управлінні завдяки оснащенню цифровими панелями управління,
  4. наявність у моделях різних лінійок сучасних інноваційних функцій coldArc, forceArc, root Arc, activArc, spotArc тощо, які значно спрощують зварювальний процес і водночас дозволяють отримати бажаний ідеально рівний шов.

Зварювальний інвертор ewm, який замінив важкі зварювальні апарати, користується популярністю в побутових та промислових споживачів, бо є не тільки легким, а  й дає можливість працювати при низькій напрузі. Вибираючи таке зварювальне обладнання, важливо розуміти, для яких цілей передбачається використання. Воно здатне справитися з простими на складними завданнями – від ефективного зварювання нержавіючої сталі й алюмінію до ідеального створення рівних швів чи з’єднань заготовок різних товщини та сплавів. 

Широкий асортимент моделей високоякісної зварювальної техніки виправдає всі очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Придбати  якісний і надійний зварювальний апарат ewm, ціна якого є прийнятною і виваженою, можна  звернувшись безпосередньо до висококваліфікованих спеціалістів компанії або заповнивши форму зворотнього зв’язку на сайті. Наші добре обізнані фахівці нададуть вичерпну інформацію з приводу технічних характеристик та функціональних можливостей інверторних апаратів для зварювання методом MMA, TIG, MIG/MAG, допоможуть із їх вибором відповідно до ваших запитів.