Зварювальні напівавтомати MIG/MAG від EWM – інноваційного лідера Німеччини

Зварювальні напівавтомати MIG/MAG від EWM – інноваційного лідера Німеччини

Обладнання EWM – це надійний помічник у сучасному світі зварювання. Зварювальні напівавтомати інверторного типу дозволяють виконати роботу швидко, ефективно, допомагають вирішити низку завдань на виробництві.

Компанія «Metallicum» пропонує якісне професійне обладнання для обробки металу від найкращих виробників, в тому числі і багатопроцесорні напівавтомати MIG/MAG, які входить в серію XQ від відомої фірми EWM.

Зварювальні апарати MIG/MAG мають низку особливостей та переваг. Це інструмент, який підходить для зварювання у побуті та для вирішення промислових задач з ремонту автомобілів, виконання слюсарних робіт. Прилад використовується для проведення зварювальних робіт в середовищі захисних газів. За джерелом струму може бути трансформатором, випрямлячем чи інвертором.

Основні особливості такого виду зварювання – використання тонкого дроту замість електрода та захисного газу для ізоляції від навколишнього середовища. Під час зварювання дріт подається автоматично, а сам механізм роботи дозволяє досягти якісного та естетичного шва.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВАРЮВАННЯ MIG/MAG ВІД EWM

На сайті компанії «Metallicum» можна заказати сучасні зварювальні напівавтомати MIG/MAG від EWM, які завдяки інноваційним технологіям, змінять ваш погляд на світ зварювання.

Мінімізована подача тепла. Такі пристрої ідеально підходять для стикових, краєвих зварювальних швів, здійснення точкового зварювання. При цьому процес зварювання залишається стабільним без додаткового живлення навіть при використанні довгих кабелів.

Проста в управлінні імпульсна дуга з мінімальною тепловіддачею. Гарантує відмінну якість шву майже без жолоблення, задежбечує надійне охоплення коренів та крайок, що суттєво скорочує час, необхідний для виконання завдання.

Коротка дуга, що добре моделюється, для максимального спрощення перекриття зазору і зварювання в обмежених умовах. Ідеально підходить для вертикальних зварних швів (PF) без використання копіткої «техніки ялинки».

Зварювання зі швидкістю MAG та надійністю TIG. Потужна дуга для швидкого, надійного зварювання з зазором та без зазору у всіх положеннях. Безпечне зварювання над головою за рахунок оптимальної в'язкості розплаву.

Такі сучасні пристрої справляються з різними видами робот, дозволяють економити час, контролювати процес формування шву.

Якщо залишилися питання стосовно вибору надійного напівавтомата MIG/MAG або аргонно-дугового зварювального апарату, звертайтесь до фахівців компанії «Metallicum» будь яким зручним для вас способом. Вони швидко та професійно дадуть відповіді на всі ваші запитання.