Зварювальні столи Siegmund – це реалізація складних завдань у короткі терміни

Зварювальні столи Siegmund – це реалізація складних завдань у короткі терміни

Компанія «Metallicum» є офіційним представником німецького виробника збірно-зварювальних столів Siegmund, яка стала всесвітньо відомою завдяки їх унікальності. Вона полягає у поєднанні системних отворів і затискних елементів. Така комбінація допомагає реалізовувати найскладніші завдання в дуже короткі терміни.

Затискні пристрої Siegmund дозволяють:

- усього за кілька кроків здійснювати швидке перемикання між пристосуваннями:

- за допомогою системи затиску від Siegmund, яка має нульову точку, можна швидко зварювальний стіл перетворити на робоче місце для серійного виробництва;

- в отворах столу модулі системи затиску кріпити досить легко;

- отримувати максимальну ефективність, використовуючи систему затисків.

ОСОБЛИВОСТІ СТОЛІВ ВІД SIEGMUND

Зварювальні столи Siegmund доступні в трьох варіантах: з отворами діаметром 16 мм (система 16), 18 мм (система 18), 28 (система 28). Моделі цих промислових серій є надзвичайно простими в користуванні і досить зручними. Їх універсальність та довговічність до вподоби навіть найвибагливішим клієнтам. Використовуючи такий стол для сварки, вдасться значно зекономити.

Для зварювання і збору середніх та малих деталей ідеально підходять устаткування з діаметром отворів 16 мм, для великих і тяжких конструкцій – 28 мм.

Наші клієнти обирають зварювально-збірні столи за такі безперечні переваги:

- Надійність. У виготовлені обладнання використовуються надміцні якісні матеріали, які роблять процес зварювання зручним та безпечним.

- Економія. Завдяки модульній системі економиться до 40 % часу під час роботи та суттєво зменшуються витрати на приміщення, де вони зберігаються.

- Високоточність. Вдале проектування столів дозволяє зварювання проводити з максимальною точністю та зводити до мінімуму ймовірність помилок.

Технічні характеристики відповідають критеріям зручності. Габаритні розміри столів становлять від 0,5х1 м до 4х2 м. Самі стільниці виготовлені із якісної сталі і при цьому проходять додаткову обробку наскрізним загартуванням і плазмовим азотуванням, що дозволяє захищати їх від прилипання бризок, які утворюються при зварюванні, та збільшувати твердість поверхні до 950 Віккерсів (у серії Extreme 8.8), надавати їм антикорозійності. Стіл для зварювання можна міцно з’єднати в одну робочу поверхню та створювати вертикальні площини. За допомогою рейкових напрямних він по-різному трансформується для виконання як простих, так і складних завдань.

Спеціалісти компанії «Metallicum» нададуть якісну консультацію і допоможуть з вибором столів серед моделей «Professional 750», «Professional Basic, «Professional Extreme 8.7» та із шестигранними пазами.