Зварювальний стіл Siegmund – це надійність, універсальність  та простота в експлуатації

Зварювальний стіл Siegmund – це надійність, універсальність та простота в експлуатації

Професійні зварювально-збірні столи німецької торгової марки Siegmund, що знаходиться у Баварії, є одними з найнадійніших і найміцніших. Їх використовують у найрізноманітніших галузях промисловості, автомобілебудуванні, будівництві, адже вони суттєво підвищують ефективність зварювальних операцій.

Компанія «Metallicum» обрала співпрацю з фірмою Siegmund, оскільки визначальними перевагами її продукції є універсальність та простота в експлуатації. З її столами праця приносить величезне задоволення: з ними вдасться виконати найскладніші завдання як спеціалістам із досвідом, так і початківцям.

Базова конструкція стола – це металічний жорсткий каркас з товщиною стільниці 12, 18, 25, мм. Вона може мати отвори розміром 16 мм, 22 мм, 28 мм. Залежно від них виробник виготовляє моделі трьох типів. Таке технічне рішення дозволяє клієнтам обирати столи залежно від функціональних можливостей (збірка як малих, так і великих виробів), максимального навантаження, яке застосовуватиметься, при чому бути впевненим у їхній надійності, міцності і безпечності.

МОДЕЛІ SIEGMUND – ЦЕ ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ПОТРЕБ

Покупець може вибрати обладнання відповідно до своїх потреб. Це може бути:

- Стіл із шестигранними пазами, які є недорогим та легким і водночас має кілька різних варіантів затиску. Серед його характеристик – максимальна гнучкість фіксації, вантажопідйомність як у стандартних зварювальних столів, робота з різьбленням до М 12.

- Столи professional 750. Вони виготовлені з високоякісної сталі, котра пройшла обробку плазмовим азотуванням перед почорнінням. Серед переваг цієї моделі – можливість працювати з важкими елементами, оскільки суттєво збільшена міцність конструкції.

- Столи professional extreme 8.7. Для їх виготовлення використовується інструментальна сталь, яка піддається азотуванню та покриттю. Виробники подбали про підвищену витривалість цієї моделі, тому її використовують у роботі з надто важкими деталями. Новинкою у ній стала стільниця, яка має діагональну сітку.

- Столи professional basic. Ця модель підійде тим, чиє виробництво, яке передбачає складання конструкцій, не потребує на боковину обладнання великого навантаження, оскільки в ній є отвори М 12. Вони дозволяють закріплювати різьбовими болтами легке оснащення. Обладнання є зручним, коли доводиться працювати з неважкими конструкціями. Воно виготовлене із незагартованої сталі та немає покриття, тому потребує використання захисного спрею, який запобігатиме прилипанню бризок під час зварювального процесу.

З технічними характеристиками зварювальних столів можна ознайомитися на офіційному сайті компанії «Metallicum». Її спеціалісти будуть раді надати вичерпну інформацію щодо вартості обладнання та допоможуть вибрати його відповідно до потреб клієнта.

Якісна консультація – це запорука вашої вдалої покупки!