Зварювальні апарати EWM

Зварювання з EWM – це найсучасніша зварювальна техніка, оптимальне управління та відмінні результати.

Зварювальні апарати EWM дозволяють випередити конкурентів у всіх методах зварювання завдяки високій ефективності, економічній витраті ресурсів та екологічній безпеці процесу. Який би метод ви не вибрали і які б зварювальні апарати ви не шукали – для зварювання MIG/MAG, зварювання плазмою, електродами або зварювання TIG – асортимент високоякісної зварювальної техніки від EWM перевершить усі ваші очікування.

Щоб з широкого спектру продуктивних зварювальних апаратів ви змогли вибрати потрібну модель та оцінити всі переваги обладнання, ми створили демонстраційну залу EWM. Тому що ідеальний зварювальний апарат, як і велике кохання, потрібно спочатку знайти.

Основною перевагою зварювального обладнання є інноваційні методи зварювання для кожного виду зварювання.

Зварювальні апарати EWM

Ми обираємо EWM

Надійність

EWM впевненні в надійності свого обладнання, тому надає строк гарантії від 3х років на все обладнання

Electric

Низьке енергоспоживання

Для апаратів із струмом зварювання до 200А

Високотехнологічність

EWM є інноватором у галузі зварювання та задає нові стандарти якості для всіх виробників

MMA

Апарати для зварювання ММА зазвичай використовують у жорстких умовах. І компанія EWM врахувала цей факт. Кожен наш апарат для зварювання ММА відрізняється високою міцністю та тривалим терміном служби. Не в останню чергу завдяки високим допускам коливань мережної напруги та резервам потужності наші апарати для зварювання ММА можна впевнено використовувати на будмайданчику та для монтажу, адже вони легко справляються зі своїм завданням при роботі від генератора або при довгому мережевому кабелі.

Проте компанія EWM ніколи не зупиняється на досягнутому. Хто хоч раз стикався з залишковою намагніченістю заготівлі, не з чуток знає, як вона заважає у виробництві. Саме для таких випадків ми пропонуємо пристрої для розмагнічування, а також зварювальний апарат ММА Pico 350 cel puls pws dgs з вбудованою функцією Degauss.

Вартість базової комплектації без ПДВ від:

802 €* / 33 323.10 грн**

TIG

Апарати для зварювання TIG застосовуються головним чином у тих випадках, коли потрібне зварювання чистих та надійних швів з примусовим формуванням та кореневих швів. З нашим апаратом для зварювання TIG постійним струмом вам по плечу практично будь-які матеріали – від легованих сталей до міді, а апарати для зварювання змінним та постійним струмом від EWM – ідеальний помічник при зварюванні алюмінію.

Але в EWM не забули і про апарати для зварювання TIG: механізм tigSpeed ​​для зварювання гарячим та холодним дротом дозволить вам досягти чудових результатів при швидкості зварювання не менше, ніж за методом MIG/MAG. Завдяки широкому асортименту приладдя, таких як візок або додаткові модулі охолодження, вибір апаратів для зварювання TIG задовольнить ваші вимоги.

Вартість базової комплектації без ПДВ від:

1 912.55 €* / 79 466.45 грн**

MIG/MAG

Апарати для зварювання MIG/MAG – справжні універсали у всьому, що стосується зварювання MIG/MAG. Зварювання нелегованих, низьколегованих та хромонікелевих сталей та кольорових металів як імпульсним, так і стандартним методом, від штучного виробництва до великих серій – безліч можливостей застосування роблять ці зварювальні апарати незамінними у багатьох сферах.
Для кожної із зазначених областей застосування EWM запропонує відповідний апарат для зварювання MIG/MAG: від переносних зварювальних апаратів серії Picomig до мобільних версій Titan XQ, Phoenix XQ або Taurus XQ. Хочете завжди мати можливість легко адаптувати свій зварювальний апарат до потреб, що змінюються? Із нашими модульними апаратами це не проблема. Пара маніпуляцій – і ваш апарат для зварювання MIG/MAG оснащений візком чи модулем охолодження – для максимальної гнучкості вашого виробництва.

Вартість базової комплектації без ПДВ від:

5 830.25 €* / 242 246.89 грн**

*Вказана вартість зварювального обладнання не включає додаткове обладнання та не включає ПДВ.**Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості обладнання у Євро, при цьому остаточна вартість обладнання у гривні розраховується за валютним курсом Євро, що відображується на веб-сайті https://www.otpbank.com.ua/. Розрахунок вартості у гривні вказано станом на 20.02.23. Для отримання кошторис заповніть форму зворотного зв'язку, або зателефонуйте за номером +38(044)-390-79-89.

Економія разом з EWM

Оптимізація витрат - це ще один крок до і оптимізації процесів

до 35%

Зменшення викидів продуктів згоряння при зварюванні

до 65%

Збереження енергії

до 50%

Скорочення витрат на матеріали

до 70%

Скорочення часу виробництва

Зварювальні апарати EWM — найкращий вибір за доступною ціною

EWM сварка — це повний комплекс усіх необхідних інструментів для високоякісної зварки. В арсеналі EWM — зварювальні інвертори для ручного дугового зварювання TIG в середовищі захисного газу, MMA зварювання штучними електродами, напівавтомати для MIG/MAG зварювання, апарати для плазмового зварювання та інше.

Вся продукція виготовляється на основі цифрових інверторних технологій EWM з допомогою найпотужнішого сучасного німецького обладнання і проходить тестування у власному науково-дослідному центрі в Німеччині. Завдяки цьому зварювальне обладнання EWM має 100% гарантію якості і є довговічним і надійним помічником на будівельному та монтажному майданчику.

Види та особливості зварювального обладнання від EWM

Всі зварювальні апарати від EWM розроблені з урахуванням жорстких умов експлуатації. Саме тому вони мають протиударний корпус з надійною конструкцією, а такою відрізняються ергономічністю та мобільністю. Багато клієнтів обирає продукцію саме цієї компанії завдяки:

Надійності. Гарантійний термін на обладнання для зварювання складає від 3-х років.
Низькому енергоспоживанню. Для апаратів із струмом зварювання до 200А.
Високотехнологічності. EWM є новатором у галузі зварювання та задає нові стандарти якості для всіх виробників.

На офіційному сайті компанії «Metallicum» представлені вироби для ручного зварювання MMA, аргонно-дугового зварювання TIG та напівавтоматичного зварювання MIG/MAG. Відрізняються вони не тільки сферою призначення, але й ціною. Пристрої MMA використовують для ручного дугового зварювання заготовок із застосуванням штучних електродів. Завдяки високим допускам коливань мережевої напруги та резервам потужності їх можна впевнено використовувати на будмайданчику та для монтажу. Вартість такого обладнання починається від 800 євро.

Апарати для зварювання TIG найкраще підходять для тих випадків, коли потрібно досягти чистих та надійних кореневих швів з примусовим формуванням. Завдяки цьому пристрою ви з легкістю зможете обробити практично будь-які види металів: від легованих сталей до міді. А завдяки імпульсному режиму тепер кожен матиме змогу скріпити тонкий листовий метал, не перегріваючи та не деформуючи його. Ціна на цей вид апарату для зварювання починається від 1900 євро.

Останній і найдорожчий варіант — апарат для зварювання MIG/MAG. Коштує він від 5 тисяч євро, але його вартість повністю виправдовується якістю та можливостями пристрою. Ці апарати можна використовувати як для стандартного, так і для імпульсного методу зварювання нелегованих, хромонікелевих, низьколегованих сталей та кольорових металів. Завдяки великій кількості можливостей ці пристрої дійсно являються незамінними у багатьох сферах. Саме головне — зварювальний апарат можна легко адаптувати під інші потреби завдяки візку чи модулю охолодження.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.