AAG MAKİNA

Компанія обслуговує машинну промисловість з 1986 року, а компанії AAG GROUP були засновані після утворення AAG MAKINA PRESSURIZED AIR та AAG HYDRAULICS PNEUMATICS у 2008 році. 
AAG Makina — це фірма, що спеціалізується на інженерних системах та промислових технологіях із системною інтеграцією передового рівня. AAG виробляє та розробляє передові системи для відділення газу від повітря для всіх галузей промисловості. 

AAG MAKİNA

Ми обираємо AAG MAKİNA

Сервіс

AAG MAKINA була створена для того, щоб забезпечити чудовий сервіс від сировини до виробництва, контролю та післяпродажного обслуговування, а також стати хорошою фірмою у своєму секторі та виробляти якісні продукти

Якість

AAG MAKINA запланувала та виконує необхідні перевірки, вимірювання та вдосконалення для забезпечення кращої ефективності управління якістю.

Artboard 8

Клієнтоорієнтованість

AAG MAKINA прагне своєчасно відповідати на потреби клієнтів і збільшити свою частку ринку та конкурентоспроможність за допомогою якісної продукції.

Осушувачі стисненого повітря AAG MAKINA

Осушувачі стисненого повітря

Чисте і сухе стиснене повітря зробить вашу установку ефективною, що знизить ваші витрати.
● Осушувач повітря Compac● Лазерний осушувач повітря● Лазерний комбінований осушувач повітря● Осушувачі стисненого повітря серії Battal
У повітрі завжди є деяка кількість вологи, яку поглинають компресори. Цей вміст вологи змінюється залежно від географії та температури навколишнього середовища. Коли повітря, що виходить з компресора, охолоджується сушаркою, волога або вода у вигляді газу конденсується та розріджується.

Адсорбційні осушувачі повітря AAG MAKINA

Адсорбційні осушувачі повітря

● Безтеплові осушувачі● Продувні сушарки
У повітрі завжди є волога, яку всмоктують компресори. Цей вміст вологи змінюється залежно від географії та температури навколишнього середовища. Молекули води в повітрі, що виходить з компресора, затримуються абсорбуючим матеріалом в осушувачі, і вміст вологи в повітрі може бути знижено до значень при дуже низьких температурах. Вода в газоподібному стані буде конденсуватися і розріджуватися.

Газогенератори AAG MAKINA

Газогенератори

Генератори азотуГенератори азоту виготовляються з колонок, заповнених матеріалом, який називається CMS (вугільне молекулярне сито). Під тиском ці колони будуть триматися на всіх матеріалах, крім аргону та подібних благородних газів. Ці молекули, такі як кисень, вуглекислий газ і вода, тимчасово зв’яжуться з молекулярним ситом і вивільняться після підвищення тиску. Цей процес називається адсорбцією під тиском або PSA.
Генератори кисню
Кисневі генератори AAG виробляють кисень високої чистоти зі стисненого повітря за конкурентоспроможними цінами в порівнянні з альтернативними. Генератори кисню OKSIPAK створені для того, щоб ви швидко амортизували ваші інвестиції та їх можна було легко розмістити в будь-якому місці всередині приміщення. Для цього потрібна лише установка стисненого повітря та джерело живлення.
Мембранний генератор азоту
● Морський● Відкриті моря● FPSO● LNG/LPG● Хімозики● Судна для буріння нафти

Нітробокс AAG MAKINA

Нітробокс

AAG MAKINA випустила кубики для виробництва азоту NITROBOX нового покоління в компактній структурі з сумісним обладнанням.

На відміну від традиційних виробничих систем, вона є першою у світі. Мінімальна базова площа, необхідна для системи, зазвичай становить від 15 м² до 30 м², вона зменшується до 4,84 м² до 8,8 м², що заощаджує 75% простору.

● NITROBOX 2200/4200/6200/8200● NITROBOX 240/440/640/840● NITROBOX H 3200

Airbox AAG MAKINA

Airbox

Виробничі кубики сухого повітря AIRBOX виготовляються в компактній конструкції з сумісним обладнанням.

На відміну від традиційних виробничих систем, це перша в світі. Усім обладнанням керують з одного ПЛК. Усі компоненти системи обслуговуються в один день протягом одного сеансу, кожні 4000 годин.

ТОВЩИНА МАТЕРІАЛІВ, РІЗАНИЙ З 40 БАР (G) СИСТЕМА СУХОГО ПОВІТРЯ:
Чорна сталь: 0,5 - 10 мм / Алюміній: 0,5 - 20 мм / Нержавіюча сталь: 0,5 - 5 мм

Фільтри стисненого повітря AAG MAKINA

Фільтри стисненого повітря

● Повітряні фільтри під тиском серії Af● Вежа з активного вугілля● Сепаратор води● Zeromat● Усунення масляного туману
В 1 м³ типового міського повітря міститься близько 140 мільйонів частинок пилу, 90% цих частинок менше 2 мікрон. Ці частинки можуть легко проникнути через всмоктувальний фільтр компресора (5 мікрон) і будуть розсіяні всередині повітряної лінії під тиском. З іншого боку, у повітрі міститься щонайменше 6 мг/м³, яке в поєднанні з пилом і вологістю корозує ущільнювальні кільця, прокладки та іржавіє компоненти частин, що призведе до витоків або несправностей клапанів. Тому фільтрація повітря під тиском у промисловості є досить важливою. Фільтруючі елементи, які очищають повітря під тиском від частинок і масла, слід замінювати кожні 4-6 місяців залежно від тривалості щоденної роботи, температури навколишнього середовища та кількості масла, що викидається компресором.

Генератори озону AAG MAKINA

Генератори озону

Озон — це молекула, що складається з трьох атомів Оксигену (O3), це безбарвний газ із виразним запахом, цей запах можна відчути після штормової погоди на великій висоті або біля берега моря. Його відкрив німецький хімік Крістіан Фрідріх Шонбейн у 1839 році. З тих пір він використовується для дезінфекції.
Використання озону для очищення питної та стічної води стало більш кращим, оскільки хімікати для цих застосувань стають дорожчими. На додаток до своїх дезінфікуючих властивостей, озон також нейтралізує запах і смак, а також допомагає хелатувати іони заліза та марганцю. Промислові стічні води можуть містити кольорові молекулярні речовини, феноли, іони ціаніду, детергенти тощо. Озон також можна поєднувати з іншими фізичними, хімічними та біологічними процедурами і може бути досить успішним при обробці складних відходів. Він також реагує з органічним матеріалом у воді, щоб знизити вміст вуглецю.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.