Продукція від ANDRE

Illustration

Борфрези

13 типів форм шарошок та 5 видів геометрії леза

Ознайомитися
Illustration

Диски

Круги для різання та шліфування

Ознайомитися

Про компанію ANDRE

ANDRE – це польська сімейна компанія, яка розробляє, виробляє та постачає широкий асортимент абразивних інструментів на смолі та склоподібному зв’язку для чорнової та точної обробки багатьох типів матеріалів.

Абразивний інструмент ANDRE для окремих галузей промисловості

На основі більш ніж 35-річного досвіду співпраці із замовниками продукції з різних секторів та галузей, ANDRE ABRASIVE ARTICLES розробила групу перевірених та рекомендованих рішень у галузі шліфувальних інструментів. Абразивна продукція ANDRE – універсальна та спеціалізована – є прикладом професіоналізму компанії, що пропонує абразивний інструмент, що відповідає різним потребам клієнтів як за функціональністю, так і за ціною.

 • Illustration

  ПІДШИПНИКОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  шліфування кілець підшипника | шліфування вальців

  Найважливішим завданням підшипників є забезпечення мінімального тертя між компонентами машини, що обертаються один щодо одного, забезпечення постійного положення осі обертання валів і передача відповідного навантаження між взаємодіючими компонентами.ANDRE ABRASIVE ARTICLES пропонує широкий спектр шліфувальних рішень для підшипникової промисловості. Це перевірені продукти для широкого діапазону операцій, включаючи шліфування внутрішнього та зовнішнього кільцевих кіл, шліфування поверхонь і корпусів роликів. Використання шліфувальних кругів ANDRE забезпечує досягнення бажаних параметрів шліфованої поверхні за оптимальний час обробки.

 • Illustration

  ДЕРЕВООБРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  заточування полотна стрічкової пили | грузових пил | леза бензопили | циркулярних пил | деревообробних інструментів

  Дерево є одним із найпопулярніших матеріалів у світі. Його популярність постійно зростає, а безліч застосувань означає, що користувачі деревообробних верстатів шукають все кращі рішення щодо інструментів для заточування, які вони використовують. Замовники в цьому питанні керуються декількома міркуваннями - в основному технологічними аспектами шліфувальних операцій, а також економічністю.

  Завдяки багаторічному досвіду ANDRE пропонує широкий асортимент абразивних інструментів для виготовлення та відновлення лез, що використовуються в деревообробній промисловості. Сильними сторонами інструментів ANDRE є висока якість, безпека користувача та доступність.

 • Illustration

  ЗАЛІЗНИЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  шліфування головки рейки | перемикачів і хрестин | шліфування зварювальних стиків | різка колій

  У будівництві та обслуговуванні залізниць використовується широкий спектр абразивних інструментів - вибір потрібного інструменту залежить, перш за все, від типу шліфувальної операції. Типові операції включають шліфування головки рейок, відрізання рейок, шліфування стрілок і перехресть і очищення зварних з'єднань. Основним завданням вищезгаданих процесів шліфування є відновлення основних поверхонь рейок і усунення дефектів рейок, які виникають під час повсякденного використання.

  Застосування оптимально підібраних характеристик шліфувального круга під час шліфування рейок підвищує безпеку залізничних перевезень, а також сам комфорт подорожі.

 • Illustration

  ЛИВАРНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  порізка | шліфування | фінальна обробка

  Важка промисловість, головним чином ливарні, сталеливарні та інші металургійні заводи, як правило, працюють дуже інтенсивно, підтримуючи виробництво на «повній потужності». Понад 30 років досвіду в абразивній промисловості дозволяє ANDRE пропонувати широкий асортимент продукції, призначеної для ливарної промисловості. Це абразивні інструменти, які зазвичай використовуються для різання та шліфування важких виливків великих розмірів, легких виливків, а також деталей складної форми. ANDRE також пропонує абразивні інструменти для обробки важкодоступних місць.

  ANDRE ABRASIVE ARTICLES пропонує довговічні шліфувальні круги, які забезпечують швидке шліфування та ефективне видалення матеріалу.

 • Illustration

  АВТОМОБІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  шліфовка клапанів двигуна | поршневих кілець | колінвала | компонентів коробки передач | інші операції | матеріалографічні тести

  Автомобільна промисловість стикається з багатьма технологічними та економічними проблемами. Використання нових матеріалів, точних інструментів для обробки та зростаючі очікування рішень щодо економії витрат змушують розробляти більш ефективні інструменти, включаючи абразивні інструменти. ANDRE пропонує рішення, які можуть задовольнити ці потреби.

  Інструменти ANDRE ABRASIVE ARTICLES, призначені для автомобільної промисловості, зазвичай використовуються для шліфування головок двигунів і клапанів, поршневих кілець, колінчастих валів або компонентів трансмісії. Відрізні круги ANDRE також використовуються при підготовці зразків для металографічних досліджень.

 • Illustration

  ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  шліфувальні операції при виробництві свердл, мітчиків і фрезерів | заточування промислових ножів та точерних інструментів

  Абразивні інструменти зазвичай використовуються в процесі виробництва ріжучого інструменту. Складні операції шліфування та високі вимоги клієнтів змушують виробників шліфувальних інструментів розробляти нові рішення для оптимізації вартості та часу процесу шліфування.
  Коли мова заходить про операції з абразивним інструментом, існує кілька поверхонь, які потрібно шліфувати на свердлах, мітчиках і фрезах. Шліфувальні круги зазвичай використовуються в процесах заточування інструментів, у тому числі промислових ножів і токарних ріжучих інструментів.

 • Illustration

  МЕДИЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  обрізання та заточування голок | шліфування хірургічних інструментів

  ANDRE постачає шліфувальні круги для галузі охорони здоров’я. Маючи ноу-хау та багаторічний досвід, ми пропонуємо перевірені конкурентоспроможні рішення для виробників хірургічних інструментів та медичних голок.

  ANDRE ABRASIVE ARTICLES пропонує кілька рішень для операцій шліфування, які виконуються у виробництві хірургічних інструментів і медичних голок. Використання шліфувальних кругів ANDRE забезпечує досягнення бажаних параметрів шліфованих заготовок за оптимальний час обробки.

 • Illustration

  ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  очищення та лущення зерна | переробка гірчиці, м'якоті овочів та фруктів | заточування ножів промислових слайсерів

  Харчова промисловість також використовує абразивні інструменти в окремих операціях. Спеціальні шліфувальні круги використовуються в круп'яній промисловості для лущення гороху, квасолі, ячменю та ін., а також у виробництві овочевої маси.
  Також ми підготували ряд рішень для заточування ножів для харчової промисловості.

 • Illustration

  ТЮТЮНОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

  заточування ножів для обробки тютюну

  Тютюнова промисловість роками використовує інструменти для відрізання, такі як спеціалізовані дискові ножі або пластинчасті ножі зі стандартними або полірованими ріжучими краями.
  Відновлення ножів вимагає періодичних операцій шліфування лез для надання їм бажаних ріжучих властивостей. Тільки використання відповідних абразивних інструментів забезпечує тривалу роботу ножів. ANDRE завдяки багаторічному досвіду пропонує надійні рішення для шліфування, які дозволяють значно оптимізувати процес шліфування.

 • Illustration

  ВИРОБНИЦТВО ПРУЖИН

  шліфування кінців пружини

  Пружини використовуються в багатьох галузях промисловості. Для їх виробництва використовується спеціальне обладнання, а також суворі процедури для досягнення необхідних параметрів. Виробництво складається з багатьох операцій. Правка дроту, формування правильної форми пружини, термообробка та шліфування. Найчастіше потрібний розмір довжини отримують шляхом шліфування.

  Завдяки знанням і досвіду ANDRE може запропонувати своїм клієнтам найкращі рішення для шліфування кінців пружин, забезпечуючи оптимальні витрати на експлуатацію.

Сертифікація

ANDRE поступово вдосконалює свій технологічний процес, щоб пропонувати абразивні інструменти з усе кращою зручністю використання та високим коефіцієнтом безпеки відповідно до чинних стандартів. Членство в організаціях провідних виробників абразивного інструменту та регулярна сертифікація повністю це підтверджують.

Illustration

IS0 9001:2015

Illustration

FEDERATION OF EUROPEAN PRODUCERS OF ABRASIVES

Illustration
Illustration