Обладнання Bolte

Фірма Bolte GmbH як самостійне підприємство виникло 1 червня 2018 року з підрозділу компанії AS Schöler + Bolte GmbH у сфері діяльності «системи приварювання шпильок».
Як системний постачальник обладнання для приварювання шпильок компанія пропонує все «з одних рук»: приварні шпильки, апарати та установки для приварювання шпильок, а також необхідне приладдя, гарантуючи таким чином чудову якість з'єднань приварними шпильками.
Завдяки великій мережі мобільних кваліфікованих консультантів та досвідчених партнерів зі збуту спеціалісти завжди поруч із клієнтами. Спеціалісти консультують клієнтів з усіх питань щодо приварювання шпильок та відрізняємося швидким, нескладним та орієнтованим на замовника сервісом.

Обладнання Bolte

Ми обираємо Bolte

Виробництво виключно в Німеччині, на підприємствах у Gevelsberg, Dachau та Hagen. Таким чином, компанія гарантує високу якість продуктів, виняткову гнучкість щодо вимог клієнтів, а також короткий час постачання.

Апарати та пістолети для приварювання шпилі BOLTE

Апарати та пістолети для приварювання шпилі

Під брендом BTH Tech ми виробляємо апарати та пістолети для всіх способів приварювання шпильок. Наш широкий асортимент простягається від простих в експлуатації, економічних базових апаратів з конденсаторним розрядом до високопродуктивних апаратів з мікропроцесорним управлінням та використанням інверторних технологій, численними функціями та нашою новітньою розробкою PowerPackage для об'єднання окремих зварювальних апаратів у високопродуктивний модуль. Кожен апарат може оснащуватись різними пістолетами і таким чином чудово адаптуватися до відповідного завдання зварювального процесу.

Bolte-шпильки

Bolte-шпильки

Bolte-шпильки відповідають вимогам ЄС, мають ліцензію органів буднагляду (Європейський технічний допуск ETA-11/0120) та мають знак відповідності (Ü-Zeichen). Виробництво на сучасних багатоступінчастих пресах виключно в Німеччині забезпечує високу якість за низьких витрат.

Приварні шпильки BOLTE

Приварні шпильки

У нашій програмі виробництва та постачання є приварні шпильки для всіх способів приварювання шпильок. Поряд зі стандартними шпильками відповідно та аналогічно стандарту DIN EN ISO 13918 ми також виготовляємо спеціальні деталі на замовлення клієнта. Для будь-якого випадку застосування ми постачаємо відповідні приварні шпильки.

Вогнетривкі анкерні системи BOLTE

Вогнетривкі анкерні системи

Монолітне футерування
Анкер для одношарових футеровок, з круглої сталі з рифленням і без. Для ручного та автоматичного зварювання.

Багатошарові системи
Системи анкерування багатошарових футерувань, із круглої сталі. Для ручного та автоматичного зварювання.

Анкера із плоскої сталі
Анкера з плоского прокату, з рифленням та без. Для різних систем армування та способів монтажу.

Кріплення для волокна
Анкері кріплення для волокнистих матеріалів та блоків. Для ручного або автоматичного зварювання.

Цегляне футерування
Елементи фіксації цегли, кераміки та інших формованих вогнетривких матеріалів та виробів.

Різне кріплення
Приварне кріплення, допоміжні елементи кріплення для різних способів монтажу.

Автоматизація BOLTE

Автоматизація

Дев'ять різноманітних моделей входять до великої стандартної програми установок для приварювання шпильок з CNC-управлінням, але при цьому ми можемо постачати і спеціальні установки на замовлення. Крім того, ми виробляємо настільні установки для приварювання шпильок для дрібносерійного виробництва, а також, зрозуміло, і всі необхідні компоненти автоматизації процесу приварювання шпильок, такі як автоматичні зварювальні головки, автоматичні системи підведення шпильок та автоматичні зварювальні пістолети - все під брендом BTH Tech.

Приладдя, деталі, комплектуючі від BOLTE

Приладдя та деталі, що зношуються

Ми пропонуємо широку програму деталей, що зношуються (також для виробів сторонніх виробників). Наші інноваційні приладдя, такі, наприклад, як адаптерний модуль PRO-SPLIT для використання декількох зварювальних пістолетів на одному апараті, що запам'ятовує пристрій параметрів зварювання для апаратів приварювання шпильок, система вимірювання шляху для пістолетів приварювання шпильок і зварювальні головки, а також маніпулятор Powerflex, продуктивність наших стандартних апаратів і підвищує для клієнтів їх ефективність.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.

Обладнання Bolte — кращий вибір для зварювальних робіт

Компанія «Metallicum» тісно співпрацює з фірмою Bolte GmbH, яка пропонує послуги з виготовлення професійного обладнання для приварювання шпильок. Виробництво деталей знаходиться в Німеччині, на таких підприємствах, як Gevelsberg, Dachau та Hagen. Компанія виготовляє обладнання згідно з усіма стандартами якості. Вона гарантує клієнтам короткий час його постачання, а також виняткову гнучкість щодо різних побажань.

Завдяки тому, що фірма Bolte GmbH — це системний постачальник, вона пропонує клієнтам обрати різноманітні варіанти обладнання: приварні шпильки, апарати та установки для їх зварювання, а також інше необхідне приладдя. Варто зазначити, что компанія має обширну мережу мобільних кваліфікованих спеціалістів, які завжди готові надати детальну консультацію з різноманітних питань, пов'язаних із їх обладнанням.

Приладдя та деталі для зварювання шпильок від Bolte

Приварювання шпильок — це процес, при якому шпилька або аналогічна металева запчастина може бути повністю приєднана до оброблюваної деталі миттєво. Щоб здійснити цю дію, необхідно мати не лише самі деталі, але й апарати та пістолети для зварювання. Саме тому зварювальний апарат для шпильок — один з видів приладдя, що виготовляється компанією Bolte. Крім цього, фірма займається випуском такої продукції:

- Bolte-шпильки. Високоякісні деталі, що відповідають вимогам ЄС та мають ліцензію органів буднагляду.
- Приварні шпильки. Виготовлення як стандартних шпильок, так і спеціальних деталей на замовлення клієнта.
- Вогнетривкі анкерні системи. Різні види кріплення для фіксації цегли, кераміки, бетону, сталі тощо.
- Деталі, що зношуються. Широка програма деталей, які швидко виходять з ладу (як для власних, так і для сторонніх виробів).

Компанія Bolte GmbH виготовляє апарати та пістолети для конденсаторного приварювання шпильок під брендом BTH Tech. Вони відрізняються високою якістю збірки, а також доступними цінами. При цьому клієнти також мають можливість замовити обладнання для контактного зварювання шпильок. Широкий асортимент всіх апаратів простягається від простих в експлуатації, економічних базових девайсів до високопродуктивних пристроїв з мікропроцесорним управлінням та використанням інверторних технологій. При цьому кожен з видів обладнання може оснащуватись різними пістолетами, тим самим чудово пристосовуючись до відповідної задачі зварювального процесу.