Обладнання Bosch для промисловості

Група компаній Bosch представлена ​​на українському ринку з 1993 р. і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості та вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. Оборот Групи Bosch у 2021 фінансовому році досяг 170 млн. євро, що більш ніж на 30 відсотків більше за показники попереднього року. Чисельність персоналу компанії становить 362 особи (за даними на 31.12.2021 р.).

На Львівщині розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито перший навчальний центр Bosch. У 2012–2013 роках. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вишів створено навчальні центри «Академії Bosch». У 2018 році Bosch відзначає 25-річчя своєї роботи в Україні.

Компанія Bosch є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій та послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широким спектром можливостей та надихаючих рішень.

Обладнання Bosch для промисловості

Ми обираємо BOSCH

402 600

співробітників по всьому світу

76 100

наукових співробітників в інженерів по всьому світу

440

дочірніх та регіональних компаній приблизно у 60 країнах

Професійні електроінструменти та приладдя Bosch

Професійні електроінструменти та приладдя Bosch

Електроінструменти● Акумуляторні інструменти● Підключені продукти та послуги● Ударні дрилі, дрилі, шурупокрути● Перфоратори та відбійні молотки● Обробка алмазним інструментом● Кутові шліфувальні машини та металообробка● Стаціонарні інструменти і верстаки● Шліфувальні машини та рубанки● Вертикально-фрезерні машини● Пилки● Системи пиловідведення● Термоповітродувки та клейові пістолети● Вимірювальна техніка● Мішалки● Кейсі● Системні приладдя● Мобільні системи Bosch
Інтелектуальна вимірювальна техніка● Комбіновані лазери● Будівельні лазери● Лінійні лазери● Детектори● Лазерні далекоміри● Тепловізори та термодетектори● Точкові лазери● Приймачі● Оптичний нівелір● Курвіметри● Кутоміри та нахиломіри● Штативи● Приладдя

Bosch Thermotechnology комерційні та промислові об'єкти

Bosch Thermotechnology комерційні та промислові об'єкти

Комплексні рішення для вироблення пари, гарячого водопостачання, опалення, децентралізованого енергопостачання, а також кондиціювання та вентиляції.

Опалювальні котли

Вироблення тепла з високим ККД із одночасним зниженням викидів CO2. Оптимізуйте витрати на електроенергію з інноваційними опалювальними котлами Bosch.
● Водогрійний котел● Підлогові котли● Паровий котел

VRF-системи
VRF-системи (із змінною витратою холодоагенту) від компанії Bosch для ефективного кондиціювання повітря: широкий діапазон потужності до 270 кВт в одній централізованій системі. Модульність та компактність.
● Блокові теплоелектростанції● Системи зі змінною витратою холодоагенту● Системи утилізації тепла

Водогрійні котли
Надійне опалення та технологічне тепло за допомогою енергоефективних водогрійних котлів Bosch. Тепер також пропонуються котли на водні або біогаз, що виділяють нейтральний газ.
● Нагрів водопровідної води
Пристрої керування та можливості підключення до мережі
Компоненти

Рішення для автомобільної промисловості BOSCH

Рішення для автомобільної промисловості

Ми надаємо нашим клієнтам повний асортимент діагностичного та ремонтного обладнання для СТО та широкий вибір запчастин – від нових та відновлених деталей до вирішень питань з ремонту – як для легкових, так і для комерційних ТЗ.
● Запчастини для будь-якого авто● Обладнання● Діагностичне обладнання для СТО● Програма лояльності eXtra

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.