Обладнання KIMLA

Компанія, яка єдина в цій сфері в Польщі, проектує та виробляє швидкі та ефективні гідроабразивні машини, які є стабільними та простими у використанні.
Лідерська позиція компанії завдяки творчим проектам, ефективним діям та вражаючому динамічному розвитку. На цю позицію також вплинуло наше дружнє та шанобливе ставлення до клієнтів, чиє задоволення та задоволеність є основним двигуном розвитку. Величезний досвід компанії досягнений завдяки передовим проектам протягом 25 років.

Обладнання KIMLA

Ми обираємо KIMLA

Надійність

25-річний досвід роботи в індустрії

Економія

Найшвидші верстати з ЧПУ на ринку

1

Ефективність

Висока швидкість роботи обладнання

Лазерний волоконний різак KIMLA

Лазерний волоконний різак

Наше нове лазерне волокно з лінійними приводами забезпечує швидке та ефективне вирізання будь-якої форми з листового металу. Наші лазери мають надзвичайно високу швидкість до 5 м/с і швидке прискорення. Ця потужність у поєднанні з системами вимірювання високої роздільної здатності ми досягаємо надзвичайної ефективності та точності різання.
Зразки конфігурацій:● Лазер FlashCut 1530● Лазер PowerCut 2040● Лазер Powercut 2060● Волоконний лазер LF20100● Волоконний лазер для різання труб і листів● Різання листового металу та труб з автоматичним завантаженням труб● Волоконний лазерний різак● Лазер FineCut 1020● Автоматизована розетка для лазерного різання Kimla LaserCEL● Система завантаження та розвантаження Kimla Storesystem LUS30
Волоконні лазери Kimla мають багато переваг: чудова якість, висока ефективність, конкурентоспроможна ціна та можливість налаштування відповідно до індивідуальних потреб клієнта.

Промислові фрезерні машини з ЧПУ KIMLA

Промислові фрезерні машини з ЧПУ

Фрезерні верстати великої площі - це пристрої, призначені для важких виробничих робіт, які відрізняються високою ефективністю, міцною та стабільною конструкцією. Фрезерні верстати виконують як плоскі (наприклад, вирізання фігур з листового металу, свердління на чашах двовимірного креслення), так і тривимірне фрезерування.
● Фрезерний фрезер BPF2181● Промисловий плоттер BPF1531● Фрезерний плоттер BPF 3D● Лінійний обробний центр з ЧПУ HSM із захисною кабіною● Фрезерний плотер BPF1725 з лапкою для витягування тиску● Фрезерний плотер BPF2161 з всмоктувальною лапкою● Фрезерний фрезер BPF2660● Обробний центр для полістиролу● Фрезерний фрезер BPF21121● Фрезерний фрезер BPF2161● Фрезерний фрезер BPF2131● Фрезерний фрезер BPF2661● Фрезерний плотер BPF2131 з поворотним шпинделем● Фрезерний плотер BPF1520 з додатковою ріжучою головкою● Фрезерний фрезер BPF2641● Фрезерний фрезер BPF1525● Фрезерний плотер BPF1520● Промисловий плотер з поворотним шпинделем BPF 2141● Фрезерний плоттер CNC BPF 2161● Фрезерний плотер CNC BPF 1631● Фрезерний верстат з ЧПУ для моделей BPF 2131● Фрезерний плотер CNC BPF 1520● Обробний центр з ЧПУ для пластмас, дерева та алюмінію● Промисловий плоттер для воріт з ЧПУ BPF 1530● ЧПУ BPF 1525 ворота фрезерний плотер

Фрезерні верстати з ЧПУ KIMLA

Фрезерні верстати з ЧПУ

Лінійний обробний центр HSM — це верстат для точних та інструментальних робіт. Це виявляється корисним там, де потрібна надзвичайно висока точність позиціонування. Замість традиційного циркуляційного гвинта, використовуваного дотепер у верстатах з ЧПУ в осях X Y Z, лінійних приводах і системі вимірювань - з роздільною здатністю 1 нм.
● Фрезерний верстат з ЧПУ BFN 1006 Linear● Лінійний фрезерний верстат з ЧПУ HSM BFN1006● Фрезерний верстат з ЧПУ HSM BFN1006● Обробний центр з ЧПУ HSM Linear BFN 1006● Фрезерний верстат HSM BFN 1015 з ЧПУ● HSM BFN 0705 Фрезерний верстат з ЧПУ● HSM BFN 0705 Фрезерний верстат з ЧПУ (вид без кабіни)

Гідроабразивний різак KIMLA

Гідроабразивний різак

Абразивна гідроабразивна технологія є найбільш інноваційним рішенням з усіх доступних в індустрії технологій різання. Гідроабразивні машини Kimla можуть різати майже всі матеріали. Він ідеально підходить для кам'яної промисловості та для компаній, які займаються різанням металу. Вони ідеально підходять як для виробничих цехів, так і для сервісних цехів.
● Waterjet StreamCut 4121● Waterjet StreamCut 3030● Waterjet StreamCut 2060● Waterjet StreamCut 3116● Waterjet Micro 0505● Waterjet StreamCut 2010 5D

Різці з ЧПУ KIMLA

Різці з ЧПУ

Перший у світі виробничий фрезер з лінійними двигунами відкриває нові виробничі потужності в багатьох галузях промисловості. Лінійний різак KIMLA BPT Linear доступний у різних робочих просторах та варіантах обладнання. Компактна конструкція машини була оснащена інноваційними рішеннями на основі лінійних приводів.
Нова фреза з лінійними приводами та абсолютно новою конструкцією забезпечує ще більшу ефективність та якість роботи. Високоефективне різання можливе завдяки використанню системи прямого вимірювання позицій з надвисокою точністю - роздільна здатність вимірювання 0,001 мікрон і повторюваність позиціонування 1 мікрон. Лінійні приводи, що використовуються в цій машині, практично не потребують технічного обслуговування, оскільки магнітний привід не викликає тертя, тому нічого не зношується, що виключає дорогий ремонт протягом терміну служби машини.

Універсальні фрези з ЧПУ KIMLA

Універсальні фрези з ЧПУ

Універсальні фрези з ЧПУ Kimla - це верстати, які використовуються для різання за допомогою коливального або тягового ножа. Всі фрези оснащені активним ножем, керованим сервомотором. Машини з коливальними ножами можуть бути оснащені головками з пневматичним або електричним приводом.
● Універсальний високошвидкісний фрезер● Різак дрозд● Універсальний фрезер BPT2131
Усі машини оснащені панелями керування з промисловим керуючим комп’ютером разом із відповідним програмним забезпеченням. Програмне забезпечення, крім керування верстатами, дозволяє підготувати траєкторію інструменту та оптимальну вкладку. Він забезпечує максимальне використання матеріалу протягом дуже короткого періоду підготовки.

П'ятиосьові фрезерні верстати з ЧПУ KIMLA

П'ятиосьові фрезерні верстати з ЧПУ

5-осьовий фрезерний верстат – це верстат, який використовується для обробки великогабаритних деталей. Найчастіше це ливарні, термоформувальні та ламінатні штампи. Ці машини можуть використовуватися в дуже широкому діапазоні робочих областей.
● 5D BFN2141 Фрезерний верстат з ЧПУ● 5D фрезерний верстат з ЧПУ● 5D фрезерний верстат з ЧПУ● Фрезерний верстат з ЧПУ 5D BFN2532● 5-ось фрезерний верстат з ЧПУ BFN2115 2 столи● 5-осьовий широкоформатний фрезерний верстат з ЧПУ BFN2580● 5D фрезерний верстат з ЧПУ для пінопластів і губок BFN2131● Широкоформатний фрезерний верстат для 5D моделей з ЧПУ● BFN2232 ЧПУ 5D фрезерний верстат для піни та губок● 5D BFN2240 Фрезерний верстат з ЧПУ● П'ятиосьовий фрезерний верстат з ЧПУ для моделей● 5-осьовий фрезерний верстат з ЧПУ● 5-осьовий фрезерний верстат з ЧПУ для моделей● 5-осьовий фрезерний верстат з ЧПУ для моделей BPF 2560

Гравери з ЧПУ KIMLA

Гравери з ЧПУ

Настільний гравірувальний верстат у високошвидкісному виконанні з паралельною конфігурацією з рухомим столом. Закрита конструкція робить машину тихішою та легкою в чистоті, а невеликі розміри дозволяють розмістити її в офісних приміщеннях.
● BlackBOX 5D гравер● Blackbox Compact● Гравірування BlackBOX 4037● Blackbox 4D гравірувальний верстат з ЧПУ

Стоматологічні гравери з ЧПУ KIMLA

Стоматологічні гравери з ЧПУ

Настільний 5-осьовий гравірувальний верстат. Верстат, призначений в основному для протезування та золотого ковальства, дозволяє виконувати п'ятиосьові моделі з воску та оксидів цирконію. Будучи повністю в корпусі, машина ідеально підходить для чистих офісних приміщень.
● Стоматологічний гравер з ЧПУ 5D настільна версія
Закрита конструкція робить машину тихішою та легкою в чистоті, а невеликі розміри дозволяють розмістити її в офісних приміщеннях. Він ідеально підходить для гравірування на воску, ламінаті, оргсклі та пластику. Він дуже добре працює з алюмінієм і чорними металами, а також чудово підходить для виконання штампов для гарячого штампування та штампування. Поєднуючи технологію паралельної кінематики з чудовим контролем динамічного аналізу векторів, ми досягли ефективності, яка часто перевищує застосовні стандарти.

Фрезерні фрези з ЧПУ KIMLA

Фрезерні фрези з ЧПУ

Це абсолютно новий дизайн, який містить багато інноваційних рішень, які ми розробили на основі багаторічного досвіду. Машини цієї серії призначені в першу чергу для рекламних агентств, створення прототипів, виробників упаковки та штампів, сервісних магазинів.
● Фрезерний плотер BlackBird 1525 з вакуумним столом● Фрезерний плотер Blackbird з присосною лапкою● Фрезерний плотер BlackBird 2125● Фрезерний плотер BlackBird 1015● Фрезерний плотер BlackBird 5070
Альтернативою шпинделю без заміни є шпиндель з автоматичною зміною інструменту (ATC) зі сховищем інструменту. Це покращить і скоротить час обробки, що вимагає використання кількох інструментів.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.