Різноманітність рішень автоматизації від KUKA

KUKA пропонує індивідуальні рішення для автоматизації для вашої галузі.
Як один із провідних світових постачальників інтелектуальних рішень для автоматизації, KUKA пропонує клієнтам все, що їм потрібно з одного джерела: від роботів і клітин до повністю автоматизованих систем та їх мереж на таких ринках, як автомобільна промисловість, електроніка, метал і пластик, споживчі товари тощо. -комерція/роздрібна торгівля та охорона здоров'я.

Різноманітність рішень автоматизації від KUKA

Ми обираємо KUKA

Надійність

продукти беруть безпосередню участь у четвертій промисловій революції – Industrie 4.0

Artboard 24

Клієнтоорієнтованість

комплексні ноу-хау з автоматизації та оцифровки та широкий спектр продуктів і послуг

Високотехнологічність

Модульне управління для підключення до світу ІТ

Робототехнічні системи від KUKA

Робототехнічні системи від KUKA

KUKA пропонує промислових роботів у широкому діапазоні версій з різною вантажопідйомністю та охопленням. Наш асортимент продукції також включає відповідне периферійне обладнання роботів – від лінійних блоків до кінцевих ефекторів. У поєднанні з передовим програмним забезпеченням та інноваційними контролерами ми разом з вами розробляємо індивідуальні рішення для ваших виробничих процесів. Чи то для максимальної швидкості за огорожею вашої системи, як мобільного рішення для ваших вимог Industrie 4.0, чи для прямої співпраці між людьми та машинами в роботі HRC.

Виробничі машини KUKA

Виробничі машини

KUKA пропонує ряд виробничих машин, які дозволяють інтегрувати стандартизовані системи та компоненти в індивідуальні виробничі процеси. Залежно від конкретних вимог, компоненти автоматизації та функціональні пакети можуть бути реалізовані у вашій виробничій системі безпосередньо або з незначними модифікаціями.
Незалежно від того, чи вам потрібне обладнання для сучасного та ефективного ливарного цеху, чи машини для з’єднання різноманітних комбінацій матеріалів – усі ці компоненти мають одну спільну рису: це перевірені продукти, які є економічно ефективними та легкими в інтеграції.

Системи виробництва KUKA

Системи виробництва KUKA

Ми консультуємо, плануємо та розробляємо відповідний процес для вашої фабрики - залежно від вимог ми поставляємо окремі компоненти, елементи або комплектні системи під ключ.
KUKA широко відома як виробник роботів, але ми маємо стільки ж компетенцій у розробці, плануванні та впровадженні виробничих систем. Ми є експертами з системної інтеграції – будь то для окремої виробничої осередки або для повної виробничої системи.

Автоматизація виробництва від KUKA

Автоматизація виробництва

Мобільність є важливою рушійною силою Industrie 4.0. KUKA розробляє концепції мобільності для наступного етапу еволюції більш гнучкого промислового виробництва. У кібер-фізичному світі Industrie 4.0 усталені структури відходять у минуле. Статичні виробничі потужності та складальні лінії застаріли. KUKA розробляє інтелектуальні мобільні пристрої, які ідеально працюють разом і самостійно знаходять місце призначення.

Ми розробили технологію приводу KUKA omniMove саме для цих пристроїв. Він заснований на колесі Mecanum і складається з двох ободових дисків і дев'яти вільно ходових роликів, які встановлені під кутом 45 градусів. Ця транспортна платформа дозволяє вам просто переміщатися під вашим вантажем XXL і піднімати його – в обмеженому просторі та з точністю до міліметра, легко керується за допомогою дистанційного керування.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.