Верстати плазмового різання з ЧПУ Quantec

Ви хочете розширити виробництво чи модернізувати морально та технічно застаріле обладнання? Чи плануєте відкрити власний бізнес з послуг плазмового різання, чи вам просто набридло залежати від несумлінних підрядників? Прагнете підвищити якість різання, при цьому не ставши банкрутом? 
Верстати плазмового різання з ЧПУ - компактні, високоточні верстати у кілька разів прискорюють процес різання будь-якого металу та зберігають при цьому відмінну якість кромки.

Верстати плазмового різання з ЧПУ Quantec

Ми обираємо Quantec

Виправдано

Плазмове різання - найекономічніший і найбільш практичний спосіб різання металу. Плазмова установка ідеально підходить для розкрою в заготівельному виробництві та для виготовлення деталей будь-якої форми складності.

Сучасні

Професійне програмне забезпечення контролює переміщення різака по лінії розкрою та керує роботою плазмового генератора. Рух ріжучої головки з'являється на панелі оператора в реальному часі. Можливість завантаження програм із накопичувача або з локальної мережі.

FACEBOOK2 LINE

Доступно

 Легкість та швидкість переналаштування конфігурації деталі роблять його незамінним обладнанням для забезпечення виробничих потреб, підвищення швидкості різання металу та покращення якості деталей.

Верстат плазмового різання з ЧПУ Quantec Basic

Верстат плазмового різання з ЧПУ Quantec Basic

Станок плазмового різання QUANTEC Basic призначений для роботи в промислових умовах для виконання розкрою металу з максимальною товщиною різу, що рекомендується, до 32 мм і точністю переміщення до 0,15мм. Стіл комплектується апаратами плазмового різання Hypertherm.
Тип двигунів: крокові двигуниДжерело плазми: HyperthermТочність переміщення: ±0,15 ммШвидкість різання: 10160 мм/хвПоворотна вісь для різання труб: опціональноГарантія на верстат: 12 місяцівНавчання оператора: на базі виробника
Пусконалагодження. Сервісне обслуговування.

Верстат плазмового різання з ЧПУ Quantec Advance

Верстат плазмового різання з ЧПУ Quantec Advance

Швидкий запуск та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс реалізований англійською, російською, українською мовами. Експлуатація у жорстких промислових умовах, у тому числі у високочастотному устаткуванні. Вбудований нестинг, автоматичний контроль висоти та керуюча програма для підготовки карток розкрою.
Тип двигунів: сервоприводи; планетарний редукторДжерело плазми: HyperthermТочність руху: ± 0,1 mmШвидкість різання: 0,2 – 12 м/хвПоворотна вісь для різання труб: опціональноГарантія на верстат: 12 місяцівНавчання оператора: на базі виробника
Пусконалагодження. Сервісне обслуговування.

Деревообробний фрезерний верстат з ЧПУ Quantec Carven

Деревообробний фрезерний верстат з ЧПУ Quantec Carven

Конструкція: рухомий порталШпіндель: HSDПотужність шпинделя: 3,6 кВтНапрямні: Hiwin, ТайваньШестерні: Gudel, ШвейцаріяГарантія: 12 місяців
Переваги фрезерних верстатів із ЧПУ Quantec Carven:● Автоматизована лінія виробництва.● Стабільно висока якість виробів.● Один верстат із ЧПУ замінює до 5 звичайних фрезерних верстатів.● Один оператор верстата з ЧПК може обслуговувати кілька верстатів одночасно, зменшуючи витрати на заробітну плату.● Виробнича гнучкість. Достатньо змінити креслення заготовки, що вирізується, і машина відразу перебудовується на новий виріб.● Висока точність обробки деталей.● Терміни виробництва скорочуються на 60%.

Апарати плазмового різання QUANTEC

Апарати плазмового різання

Машини термічного різання Quantec Basic та Quantec Advance комплектуються системами плазмового різання Powermax® від Hypertherm. Компанія завоювала левову частку ринку завдяки новаторським розробкам у галузі технології різання та прихильності до постійного розвитку. Щоб забезпечити оптимальну продуктивність та високу якість різання необхідно мати механізований плазмовий різак, використовувати програмовану систему регулювання висоти плазмотрона та програмне забезпечення для розкрою металу.

Системи плазмового різання Hypertherm обладнані інтуїтивно зрозумілим для користувача інтерфейсом. Можливість швидкого налаштування та швидкого відключення плазмового різака забезпечують більш стабільну якість різання, а також триваліший термін експлуатації витратних деталей порівняно з іншими виробниками.

Апарат плазмового різання розроблений для експлуатації в інтенсивному режимі в промислових середовищах з жорсткими умовами та ідеально підходять для автоматизованого різання та стружки будь-яких електропровідних металів.

Витратні матеріали для обладнання Hypertherm

Витратні матеріали Hypertherm

Комплект витратних матеріалів Hypertherm - це максимум ефективності при експлуатації джерел плазмового різання. Функціонально повні комплекти витратних деталей розроблені, щоб забезпечити універсальність систем плазмового різання, яка досягається підбором значень сили струму, варіантів різака та функціональних можливостей.

Витратні деталі FineCut забезпечують високоякісне різання тонких металів, залишаючи акуратні кромки та вузький розріз. Ці комплекти доступні для систем Powermax залежно від сімейства різака.

Розширені видаткові деталі HyAccess™ забезпечують додаткові можливості різання або строжки у важкодоступних місцях та закритих просторах. Ці комплекти доступні для систем Powermax залежно від сімейства різака.

Користувачі систем HPR/HPRXD, MAXPRO та HSD130 можуть придбати початкові комплекти витратних деталей для низьковуглецевої сталі або нержавіючої сталі/алюмінію.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.