TECNA виготовлення обладнання з контактної зварювання

TECNA виготовлення обладнання з контактної зварювання

З моменту свого заснування TECNA спеціалізується на обладнанні контактного зварювання.
Це дозволило TECNA стати лідером у сфері розробки та виробництва обладнання для точкового та рельєфного зварювання, що використовується у найрізноманітніших промислових секторах: на зварювальних лініях автомобільних фабрик, в автомайстернях кузовного ремонту, цехах обробки листового металу, виробництві побутових електроприладів тощо.
TECNA також виробляє важливі компоненти та комплектуючі для обладнання контактного зварювання, а саме: адаптивні та цифрові блоки управління, зварювальні тестери, трансформатори, інвертори та багато іншого.

Ми обираємо TECNA

Надійність

47 років досвіду

Довіра

500+ задоволених клієнтів

Artificial Intelligence-Inovation-Idea-Chip-Light Bulb

Інноваційність

11 зареєстрованих патентів 

Кліщі для точкового зварювання з ручним приводом та пневматичним приводом Tecna

Кліщі для точкового зварювання з ручним приводом та пневматичним приводом Tecna

Ручні кліщі Tecna – це універсальне обладнання для широкого спектру завдань. З їхньою допомогою можна вести роботу, як на конструктивних елементах з окислених сталей, так і поверхнях із чорної жерсті, на поверхнях де є залишки фарби
Кліщі від Tecna компактні та легкі апарати для робіт у авторемонтних майстернях та невеликих обсягів робіт у промислових умовах. Вони мають вбудований електронний таймер та механічний або пневматичний привід стиснення електродів та повітряне чи водяне охолодження (залежно від моделі). Регулювання струму дозволяє виконувати складні зварювальні роботи, у тому числі на листах малої товщини, стрижнях малого діаметра, нержавіючої сталі тощо.

Підвісні кліщі для точкового зварювання

Підвісні кліщі Tecna для контактного точкового зварювання відрізняються невеликою масою, мобільністю та високим електричним ККД, що дозволяє їх використовувати при виробництві виробів великих габаритних розмірів, як вагонів, автомобілів, будівельних металоконструкцій тощо. 
Кліщі Tecna для контактного зварювання мають дуже високу продуктивність. Це досягається за рахунок продуманої конструкції, компактності (що знижує витрати на монтажні роботи) та підвищеної швидкодії пневматичних вузлів.

Стаціонарні машини для контактного (точкового) зварювання

Точкове зварювання TECNA призначене для задоволення всіх потреб точкового зварювання. Нова стаціонарна ергономічна рама допомагає полегшити роботу оператора. Блок управління розташований спереду, щоб оператор міг переглядати дані зварювання навіть протягом робочого циклу. Пневматичні команди та манометр стисненого повітря були розташовані зверху, щоб спростити налаштування та зчитування.
● TECNA4640-4644, з механічним приводом● TECNA 4645-4649, з пневматичним приводом● TECNA 4660-4663, з радіальним ходом● TECNA 4665-4668, з лінійним ходом● TECNA 8001-8009, з лінійним ходом (для точкового та рельєфного зварювання)● TECNA 8201-8214, з лінійним ходом (для точкового та рельєфного зварювання)

Настільні машини для контактного (точкового) зварювання TECNA

Настільні машини для контактного (точкового) зварювання

Стаціонарні машини для контактного точкового зварювання TECNA розроблені для вирішення широкого кола завдань на промислових підприємствах. Найважливіші показники при виборі настільної машини для контактного точкового зварювання: ● Регульований виліт плечей● Характеристики мідно-хромових електродотримачів● Регульований перебіг електродів● Водоохолоджувані трансформатори, плечі, електроди та електродотримачі● Вбудований мікропроцесорний блок керування зварювальними параметрами.

Хід електродів: лінійний
Привід: пневматичний
Охолодження: водяне

Модульні машини контактного зварювання

Модульні машини випускаються без блоку керування для спеціальних варіантів застосування: вони оснащені окремими блоками керування та живлення. 
Модульні зварювальні агрегати призначені для використання тільки в промислових умовах при реалізації систем контактного зварювання. Не допускається використання в домашніх умовах, оскільки машина на це не розрахована. Для кінцевих користувачів (наприклад, приватних майстерень) TECNA може запропонувати широкий вибір інших зварювальних машин.
● TECNA 4040-4044● TECNA 4060 - 4063● TECNA 4050

Споттери для кузовного ремонту

Споттер – це апарат одностороннього точкового зварювання. Дія споттера заснована на принципі виділення великої кількості тепла в зоні контакту матеріалів, що зварюються при проходженні струму. Споттери широко використовуються в кузовному ремонті, особливо зручне їх застосування для виправлення великих деталей кузова без розбирання обшивки (наприклад, дверей). Споттер з набором пристосувань та витратних матеріалів дозволяє проводити велику кількість зварювальних та відновлювальних робіт. 
Принцип роботи: Cпоттером до місця ремонту на зачищену поверхню приварюється кріпильний елемент, потім проводиться захоплення привареного елемента (трикутника, шайби, шпильки і т.д.), і зворотним молотком випрямляється ділянку, що ремонтується, після чого поверхня зачищається і відновлюється. 
Спотири дозволяють виконати якісно, ​​без зайвих витрат часу та сил.

Консультація зі спеціалістом по професійному обладнанню

У цій формі ви можете залишити свій контакт для отримання детальної інформації по нашім продуктам та брендам, а також додатковим послугам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер незабаром зв'яжеться з Вами!

Can't send form.

Please try again later.