Різновиди дисків від ANDRE

Illustration

Відрізні диски

Шліфувальні круги ТИП 41 і 42 призначені для різання різних матеріалів, механічно посилені - армовані, розраховані на роботу на швидкостях 80 [м/с] і 100 [м/с]

Ознайомитися
Illustration

Шліфувальні диски

Шліфувальні круги ТИП 27 призначені для грубого шліфування різних матеріалів, механічно посилені, розраховані на роботу зі швидкістю 80 [м/с]

Ознайомитися
Illustration

Фіброві диски

Волокнисті диски ANDRE ABRASIVE ARTICLES — це група продуктів, призначених для універсального шліфування. Конструкцію волокнистого диска можна описати як шар абразивного зерна на міцному волокні.

Ознайомитися
Illustration

Диск пелюстковий

Це група продуктів, які можна використовувати для очищення сталевих, алюмінієвих, дерев'яних, пластикових поверхонь, зняття задирок і заломлення країв, видалення фарби та іржі, а також шліфування зварних швів після зварювання.

Ознайомитися
Illustration

Диск пелюстковий з хвостовиком

Навісні диски ANDRE ABRASIVE ARTICLES — це група продуктів, які можна використовувати як для вирівнювання, чорнової обробки, так і для інших завершальних робіт.

Ознайомитися

Відрізні диски 41 та 42

Heading photo

Ці шліфувальні круги мають спеціальне посилення, яке дозволяє інструментам з більшим діаметром працювати на вищих периферійних швидкостях. Диски TYPE 41 діаметром до 230 мм можуть працювати тільки на швидкостях до 80 [м/с], а з діаметром 300 мм вже на швидкостях 80 і 100 [м/с].Для цих шліфувальних кругів торцеве шліфування не є дозволеною операцією.Відрізні круги ANDRE TYPE 41, армовані смолою, виготовляються на основі спеціально розробленої композиції абразивних зерен у поєднанні з вдосконаленою системою активних наповнювачів.

Доступні версії:

  ECO LINE: version metalversion metal/inox
  PRO LINEversion standardversion extraversion metal/inox small label
  version inox
  version aluminium
  version rail
  version profil
  version stone
  MASTER LINEversion metalversion metal/inox
Heading photo

Посилені круги ТИП 42 - це численна і популярна група універсальних і спеціальних абразивних інструментів для різання різних матеріалів. Залежно від розмірів і вимог, вони працюють різними шліфувальними машинами: ручними, стаціонарними електричними, пневматичними або бензиновими. Ці шліфувальні круги механічно посилені, розраховані на роботу зі швидкістю 80 [м/с]. Для цих шліфувальних кругів торцеве шліфування не є дозволеною операцією.ANDRE TYPE 42 армовані полімерними дисками виготовляються на основі спеціально розробленої композиції абразивних зерен у поєднанні з вдосконаленою системою активних наповнювачів.

Доступні версії:

  ECO LINEversion metal
  PRO LINEversion standardversion extraversion metal/inoxversion inoxversion seria 500
  version stone

Таблиця застосування - ТИП 41 і ТИП 42

Illustration

VERSION METALШліфувальні круги призначені для операцій, які не вимагають високих корисних властивостей. Застосування - аналогічно стандартній версії серії Pro Line.VERSION METAL/INOXТонкі шліфувальні круги для прецизійного різання універсальних, конструкційних, інструментальних, нержавіючих і кислототривких сталей. Вони не містять заліза, сірки та хлору.VERSION STANDARDДля різання сталі, чавуну та литої сталі; спеціалізовані для предметів з більшою площею твердого поперечного перерізу: круглі, прямокутні види прутів, плоскі бруски, а також листовий метал, ливарні форми.VERSION EXTRAПідвищена твердість. Для різання сталі, чавуну та литої сталі; спеціалізовані для тонкостінних предметів: труб, профілів, листів, прутів, профілів.VERSION METAL/INOX SMALL LABELТонкі шліфувальні круги з активними бічними поверхнями для ефективного, точного різання універсальних, конструкційних, інструментальних, нержавіючих і кислототривких сталей. Вони характеризуються підвищеною ефективністю різання порівняно зі стандартними тонкими шліфувальними кругами. Вони не містять заліза, сірки та хлору.VERSION INOXДля різання нержавіючої та кислотостійкої сталі. У тонкій версії для ефективного точного різання та в типовій версії для загального використання. Вони не містять заліза, сірки та хлору.VERSION ALUMINIUMДля різання кольорових металів та їх сплавів, таких як алюміній, бронза, латунь.VERSION RAILДля різання залізничних і трамвайних рейок потужними дизельними, електричними та гідравлічними шліфувальними машинами.VERSION PROFILСпеціальні шліфувальні круги для різання решіток платформи. Їх можна використовувати для подібних робіт по різанню профільованих матеріалів.VERSION STONEДля різання бетону, залізобетону, терраццо, природного та штучного каменю, керамічних матеріалів, а також твердого, крихкого чавуну.VERSION SERIA 500Спеціальні шліфувальні круги для різання сталевих предметів, особливо для ефективного різання гумових конвеєрних стрічок зі сталевими тросами або самих сталевих тросів.

Шліфувальні диски 27

Heading photo

Залежно від розміру та вимог працюють ручними кутовими шліфувальними машинами з електричним, пневматичним приводом. Найчастіше використовується для роботи під кутом 20-35°, але не менше 10°, і під кутом 90°, якщо цього вимагає специфіка операції. Ці шліфувальні круги механічно посилені, розраховані на роботу зі швидкістю 80 [м/с].Шліфувальні круги ANDRE TYPE 27, армовані смолою, виробляються на основі спеціально розробленої композиції абразивних зерен у поєднанні з вдосконаленою системою активних наповнювачів.

Доступні версії:

  ECO LINEversion metal
  PRO LINEversion standardversion extraversion metal/inoxversion inoxversion aluminiumversion stoneversion foundry
  MASTER LINEversion metal

Таблиця застосування - ТИП 27

Illustration

VERSION METALШліфувальні круги призначені для операцій, які не вимагають високих корисних властивостей. Застосування - аналогічно стандартній версії серії Pro Line.VERSION METAL/INOXТонкі шліфувальні круги для прецизійного різання універсальних, конструкційних, інструментальних, нержавіючих і кислототривких сталей. Вони не містять заліза, сірки та хлору.VERSION STANDARDДля різання сталі, чавуну та литої сталі; спеціалізовані для предметів з більшою площею твердого поперечного перерізу: круглі, прямокутні види прутів, плоскі бруски, а також листовий метал, ливарні форми.VERSION EXTRAПідвищена твердість. Для різання сталі, чавуну та литої сталі; спеціалізовані для тонкостінних предметів: труб, профілів, листів, прутів, профілів.VERSION INOXДля різання нержавіючої та кислотостійкої сталі. У тонкій версії для ефективного точного різання та в типовій версії для загального використання. Вони не містять заліза, сірки та хлору.VERSION ALUMINIUMДля різання кольорових металів та їх сплавів, таких як алюміній, бронза, латунь.VERSION STONEДля різання бетону, залізобетону, терраццо, природного та штучного каменю, керамічних матеріалів, а також твердого, крихкого чавуну.VERSION SERIA FOUNDRYШліфувальні круги, спеціально розроблені для використання в ливарних цехах для шліфування чавунних матеріалів різної природи.

Фіброві диски

Heading photo

Волокнисті диски призначені для універсального шліфування - від видалення припусків, іржі та задирок через зварювання до точної обробки та згладжування поверхні.Залежно від типу абразивного зерна фібродиски призначені для обробки різних матеріалів.Використовується на кутових шліфувальних машинах.Фіброві диски виготовлені з шару абразивного зерна, накладеного на міцне волокно. Найбільш поширеним зерном для стандартних застосувань є коричневий оксид алюмінію, тоді як цирконій і керамічне зерно використовуються там, де потрібна набагато більша продуктивність. У переважній більшості випадків абразив скріплений фенольною смолою.

Доступні версії:

  ECO LINEЗерно діоксиду цирконію, покрите фенольною смолою, на основі з волокна товщиною 0,8 мм. Pro Line гарантує тривалий термін служби та агресивне шліфування з важкими зернами діоксиду цирконію. метал | сталь | алюміній
  PRO LINEЗерно електрокорунду, покрите фенольною смолою, на основі з волокна товщиною 0,8 мм. метал | дерево
  MASTER LINEКерамічне зерно, покрите фенольною смолою на волокнистій основі товщиною 0,85 мм. Лінійка Master Line гарантує холодне шліфування, довший термін служби інструменту навіть під час обробки найтвердіших поверхонь із нержавіючої сталі в важких умовах роботи. нержавіюча сталь | титан | металеві сплави

Диск зачисний пелюстковий

Heading photo

Лепесткові круги ANDRE виготовляються на основі спеціально розробленої композиції абразивних зерен з підібраною підкладкою.
Залежно від типу абразивного зерна досягаються різні варіанти застосування. Коричневий оксид алюмінію є першим вибором для шліфування звичайної сталі. Цирконієве зерно призначене для шліфування під високим тиском, рекомендоване як для зняття задирок, так і для обробки чорних металів і нержавіючої сталі. Керамічне зерно призначене для спеціальних застосувань, зменшуючи «навантаження» на шліфувальний круг і «пригорання» заготовки. Так само, як і у випадку з типом абразивного зерна, сам фон визначає різні області застосування. Бавовна добре підходить для шліфування площин, сталі, дрібних зварних швів і тонкого шліфування. Найбільш універсальним є поліестеризована бавовна, яка використовується найчастіше. Ідеальною підкладкою для шліфування кромок і великих зварних швів є важкий поліестер.

Доступні версії:

  ECO LINEЛінійка економічних рішень, яка відповідає умові вигідної ціни для клієнта, забезпечуючи при цьому хорошу продуктивність і високий коефіцієнт безпеки.
  PRO LINEЛінія професійних рішень, яка відповідає умові хорошого ефективного продукту за хорошою ціною. Безперечно призначений для професійного застосування.
  MASTER LINEЛінійка рішень для конкретних застосувань, що відповідають умовам надзвичайно ефективного продукту.

Таблиця застосування

Illustration

Диск пелюстковий з хвостовиком

Heading photo

Диски використовуються для згладжування, видалення іржі, чорнової обробки, зняття задирок, тонкого шліфування та зняття фаски. Ідеально підходять для обробки профільованих предметів, важкодоступних місць. Ці шліфувальні круги добре підходять для шліфування дрібних деталей.
Використовується в ручних шліфувальних машинах.

Установлені щиткові колеса складаються з покритих електрокорундом щитків, розташованих у формі віяла навколо цапфи. Завдяки такій конструкції інструмент добре адаптується до форм заготовки.

Доступні версії:

  PRO LINEЛінія професійних рішень, яка відповідає умові хорошого ефективного продукту за хорошою ціною. Безперечно призначений для професійного застосування.

Бажаєте замовити?

Заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нашому менеджеру

Сертифікація

ANDRE поступово вдосконалює свій технологічний процес, щоб пропонувати абразивні інструменти з усе кращою зручністю використання та високим коефіцієнтом безпеки відповідно до чинних стандартів. Членство в організаціях провідних виробників абразивного інструменту та регулярна сертифікація повністю це підтверджують.

Illustration

IS0 9001:2015

Illustration

FEDERATION OF EUROPEAN PRODUCERS OF ABRASIVES

Illustration
Illustration

Диски від ANDRE – це європейський стандарт високої якості


Компанія «Metallicum» пропонує широкий вибір дисків для шліфування та різання від польського виробника ANDRE. Відповідність продукції європейським стандартам гарантує високу її якість. Тож робота з використанням відрізних, шліфувальних, фібрових та пелюсткових, з асортиментом яких можна детальніше ознайомитися на офіційному сайті фірми, буде приносити лише задоволення. Усі круги представлені в трьох версіях:
● ECO LINE (економічна вигода), ● PRO LINE (для професіоналів), ● MASTER LINE (для конкретних застосувань).

Види та особливості дисків від ANDRE

Відрізні диски мають унікальне посилення, яке ідеально підійде для роботи інструментів із більшим діаметром. Воно дозволяє збільшити периферійну швидкість кругів. Приміром, для дисків TYPE 41 з діаметром до 230 мм допустима швидкість до 80 [м/с], тоді як з діаметром 300 мм – від 80 до 100 [м/с]. Проте вони не використовуються для торцевого шліфування. Інноваційна технологія виготовлення, яка полягає в армуванні дисків смолою, використанні абразивних зерен та розробленої досконалої системи активних наповнювачів, дозволяє якісно, швидко й точно різати різноманітні матеріали.  
Шліфувальні диски ANDRE TYPE 27 теж є посиленими. Вони розраховані на швидкість 80 м/с і дають змогу отримати ідеально підготовлену поверхню для подальшої обробки. Технологія виготовлення така ж, як і відрізних. Завдяки їй круги зносостійкі, що зумовлює суттєву економію витратних матеріалів. Вони ідеально підходять для кутових шліфувальних машин як із пневматичним, так й із електричним приводом.

Фіброві диски допоможуть навіть майстрам-початківцям без проблем справитися із видаленням іржі та припусків, задирок, які утворилися в результаті зварювальних робіт. Використання їх гарантує точність обробки та отримання гладкої поверхні. За допомогою вібродисків від ANDRE можлива обробка різних матеріалів Це залежить від типу абразивного зерна, що накладається на міцне волокно. Найбільш поширене, яке найкраще підійде для стандартних обробок, – коричневий оксид алюмінію, а керамічне зерно або цирконій ідеальні в роботі, яка потребує високої продуктивності. 

Диск пелюстковий стане незамінним помічником у шліфуванні виробів із різних матеріалів: звичайної та нержавіючої сталі, обробки від задирок чорних металів. З ним шліфування кромок, площин, дрібних та великих зварювальних швів буде простим і приємним.
Наші спеціалісти, від яких ви отримаєте висококваліфіковані консультації, завжди раді допомогти у виборі дисків. Круги ANDRE будуть ідеальним варіантом для клієнтів, котрі хочуть придбати продукцію хорошої якості за помірну ціну.